Grupa Media Informacyjne zaprasza do wspólnego budowania nowej jakości    
Nowe Media - Modern News Life    
                                                   
                                                   
   
  TV Radio Foto Time News Maps Sport Moto Econ Tech Kult Home Fash VIP Infor Uroda Hobby Inne Akad Ogło Pobie Rozry Aukc Kata  
     
  Clean jPlayer skin: Example
 
 
     
img1
GMI
Nowe Media

More
img2
BMW DEALER
Kraków ul. Basztowa 17

More
img3
MERCEDES
Wybierz profesjonalne rozwiązania stworzone przez grupę Mercedes

More
img4
Toyota 4 Runner
Samochód w teren jak i miejski.

More
img2
Toyota 4 Runner
Samochód w teren jak i miejski.

More
 
       
  GRUPA MEDIA INFORMACYJNE - POCZTÓWKA
   
COUNTRY:
 
 
   
Pocztówka Grupy Media Informacyjne  
Wybierz ekskluzywną pocztówkę Grupy Media Informacyjne załącz życzenia i prześlij ją najbliższym, przyjaciołom.  
Skrzynka pocztowa  
Załóż ekskluzywną skrzynkę pocztową na naszym serwerze.  
   
 
Email  
Wyślij wiadomość Email za pośrednictwem Grupy Media Informacyjne  
   
 
Wyślij ESEMES  
Wyślij wiadomość ESEMES za pośrednictwem Grupy Media Informacyjne  
   
 

 
   
 
         
POCZTA MEDIA INFORMACYJNE      
         
Boże Narodzenie - Serdeczne życzenia z okazji Bożego Narodzenia, dużo zdrowia, radości i pomyślności.   Wielkanoc - Niechaj wielkanocne życzenie, Pełne nadziei i miłości, Przyniesie sercu zadowolenie Dzisiaj i w przyszłości!
Urodziny - W dniu Twojego święta, ktoś kto o Tobie pamięta, życzy Ci miłości, szczęścia i pomyślności.   Imieniny - Z bukietem róż nie mogę przyjść,  By złożyć Ci życzenia.  Więc wyzywam los i proszę go,  By spełnił Twe życzenia.
Nowy Rok - Gdy Nowy Rok staremu cyfrę zmienia, Wszyscy - wszystkim ślą życzenia! Przy tej pięknej sposobności, Życzę Ci dużo radości!   Walentynki - O Tobie chcę myśleć, Myślę o Tobie. Nie chcę o Tobie myśleć, Myślę o Tobie. Chcę o innych myśleć, Myślę o Tobie. Nie chcę o nikim myśleć, Myślę o Tobie.
Ślub i rocznice - W ten jedyny w życiu dzień daje Wam wszystkie skarby świata, a Wy spośród nich wybierzcie te, które przyniosą Wam szczęście!   Różne - Pobudka! 100 całusów z rana + 2 do śniadania + 2 na potem 2 z powrotem, to wszystko razy 2 na miły początek dnia.
Dzień kobiet - Kobieta jest jak róży kwiat, patrzy i zachwyca sie nią cały świat :)   Przeprosiny - Przepraszam-za słońce i deszcz, Przepraszam-za myśli i miły gest. Przepraszam-za wszystko, za wszystko co chcesz.
Rodzice - Za Twe czułe serce, za mądre nakazy w dniu Twojego święta dziękuję - sto razy!   Dziadkowie - Najukochańsza Babciu... Z okazji Twego święta   100 lat radosnego życia   w gronie kochających Cię dzieci i wnuków...
Miejsca   Zaproszenia
         
 
Email
 
 
Ważne chwile w Naszym życiu i w życiu Innych można docenić wysyłając ekskluzywną pocztówkę za pośrednictwem Grupy Media Informacyjne

Nasze pocztówki stanowią limitowaną edycję tworzoną przez najlepszych projektantów Grupy Media Informacyjne. Wzornictwo podkreśla ważność wydarzeń i tworzy integralną część portalu. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

 
Znaczenie Imion   Życzenia        
 
Media Informacyjne

KONTAKT: Adam Nawara tel. 792818066 Napisz do Nas: Media Informacyjne Zobacz na mapie: Mapa

         
© 2010 Adam Nawara
     
    Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu Copyright: Grupa Media Informacyjne 2010-2012 Wszystkie prawa zastrzeżone.