Grupa Media Informacyjne zaprasza do wspólnego budowania nowej jakości    
Nowe Media - Modern News Life    
                                                   
                                                   
   
  TV Radio Foto Time News Maps Sport Moto Econ Tech Kult Home Fash VIP Infor Uroda Hobby Inne Akad Ogło Pobie Rozry Aukc Kata  
     
  Clean jPlayer skin: Example
 
 
     
img1
GMI
Nowe Media

More
img2
BMW DEALER
Kraków ul. Basztowa 17

More
img3
MERCEDES
Wybierz profesjonalne rozwiązania stworzone przez grupę Mercedes

More
img4
Toyota 4 Runner
Samochód w teren jak i miejski.

More
img2
Toyota 4 Runner
Samochód w teren jak i miejski.

More
 
         
  GRUPA MEDIA INFORMACYJNE - VIP
   
COUNTRY:
   
 
 
         
         
  Prestiż i elegancja to cechy dobrze skrojonego garnituru. Można go nosić na co dzień lub w ważnych chwilach naszego życia. Krój pozwala podkreślić nie tylko naszą sylwetkę ale również co ważniejsze cechy charakteru.

 

 

 
  Biżuteria jest warta tyle ile piękna kobieta, pod warunkiem, że są w parze. Doskonały szlif w połączeniu z czystością nadaje zwykłemu kamieniowi postać diamentu.  
  Czasu od powstania świata nikt nigdy nie zmierzy, ale można go mierzyć w pięknych, ulotnych chwilach naszego życia. Doskonałość i precyzja mechanizmu zawartego w zegarku jest zaskakująca.  
  Dobry gust to również dobry alkohol. Wielość tego szlachetnego trunku jest przeogromna. Różne kultury, regiony świata wykształciły alkohole o bardzoi interesujących smakach. Warto je poznać i skosztować.  
  Cztery zmysły, nieskończenie wiele zapachów. Każdy zapach inny, warto je poznać i dopasowć do Naszego stylu, osobowości charakteru.  
  Praca fizyczna i intelektualna pozwala osiągnąć pewien status społeczny, który powinien zostać uzupełniony o właściwy wypoczynek i relax. Dobrym sposobem na to jest podróżowanie, zwiedzanie, odkrywanie, zachwycanie się pięknem tego co wytworzyła natura i człowiek. Możliwości jakie dają Nam współczesne środki lokomocji pozwalają na szybkie i przyjemne dotarcie niemal do każdego zakątka na świecie.  
  Samochody wychodzące spod ręki projektanta potrafią być niemal dziełami sztuki. Ponadczasowa sylwetka połączona z klasycznymi agresywnymi liniami nadaje samochodom duszę i charakter. Moc jakość i inne cechy wzbudzają emocje zarówno wśród Pań i Panów.  
         
         
 

Ile kobieta powinna mieć par butów. Zapewne odpowiedź będzie brzmieć dużo, bardzo dużo. Ekstrawagancja również obejmuje świat butów. Przyjrzyjmy się temu dokładniej. W dziale również damskie torebki oraz dodatki.

 

 

 
 

Sfera intymna to również różne trendy w modzie. Piękna swoboda nadaje erotyzmu pomiędzy dwojgiem partnerów.

 
 

Doskonałość ukazana za pośrednictwem ludzkiego ciała i fotografii.

 
  Wyraź to co czujesz w tańcu. Poprzez ekspresję ruchu, gest można przedstawić historię, opowiedzieć baśń.  
  Nowoczesna sztuka wkracza do naszego społeczeństwa.  
   
   
 
Gentelmen Gentelmen Każdy, kto chciałby, żeby nazywano go gentlemanem, powinien zdawać sobie sprawę, że praca nad sobą powinna się zacząć znaczniej głębiej. Jest to bowiem model o wiele bardziej skomplikowany niż sama jego powierzchowność. Bycie gentelmanem to pewna filozofia bycia. Od ubierania sie po zachowanie. Czytaj również - Ekskluzywny menel ...  
   
 
Żeglarstwo razem z Grupa Media Informacyjne Różne formy wypoczynku na wodzie są naturalną formą relaksu. Dla bardziej zamożnych rynek oferuje rozwiązania w postaci nowoczesnych jednostek pływających. Jachty pozwalają poczuć szybkość, siłę wiatru i szum przecinanej wody. Jest to niepowtarzalne uczucie, które pragniemy powtarzać wielokrotnie. Ponadto udział w regatach jest zapewne marzeniem niejednego pasjonata tego hobby, sportu.  
   
 
Biznes razem z Grupa Media Informacyjne Biznes to często konieczność podejmowania szybkich deczyji. To od nich zależy powodzenie, Nasz sukces. Takie decyzje podejmuje sie również dzięki szybkiemu przemieszczaniu się. Samoloty klasy biznes to obecnie najszybsza forma przemieszczania się. Wybierz najlepsze rozaiązania dla siebie i swojego biznesu.  
 
 
   
   
 
Zobacz również dział - Szycie GMI ...
   
     
   
   
   
 
FACEBOOK YOUTUBE TWITTER GOOGLE + DRUKUJ Media Informacyjne

KONTAKT: Adam Nawara - Napisz do Nas: Grupa Media Informacyjne Zobacz na mapie: Mapa

 

 
Najlepsza rozrywka z TV Media Informacyjne            
             
Filmy różne   Filmy reklamowe   Filmy informacyjne   Filmy sportowe   Filmy przyrodnicze
       
                 
Filmy muzyczne   Filmy dla dzieci   Filmy kulturalne   Filmy motoryzacyjne   Filmy edukacyjne
       
             
©® 2010 Adam Nawara 2017            
 
   
 
 
 
     
    Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu Copyright: Grupa Media Informacyjne 2010-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.