Grupa Media Informacyjne zaprasza do wspólnego budowania nowej jakości    
Nowe Media - Modern News Life    
                                                   
                                                   
   
  TV Radio Foto Time News Maps Sport Moto Econ Tech Kult Home Fash VIP Infor Uroda Hobby Inne Akad Ogło Pobie Rozry Aukc Kata  
     
  Clean jPlayer skin: Example
 
 
     
img1
GMI
Nowe Media

More
img2
BMW DEALER
Kraków ul. Basztowa 17

More
img3
MERCEDES
Wybierz profesjonalne rozwiązania stworzone przez grupę Mercedes

More
img4
Toyota 4 Runner
Samochód w teren jak i miejski.

More
img2
Toyota 4 Runner
Samochód w teren jak i miejski.

More
 
         
         
  GRUPA MEDIA INFORMACYJNE - KATALOG
   
COUNTRY:
         
   
  Page 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
   

CO TO JEST STYL ŻYCIA I JAKIE MA ZNACZENIE DLA URODY

Nasi przodkowie skupiali się na podstawowych funkcjach życia, determinowanych w dużej mierze przez pory roku. Ciężka praca w ciepłych miesiącach miała dostarczyć środków na przeżycie zimą. Biesiady i święta były jedynym czasem wolnym, wymagającym jednak wielu przygotowań. Postęp cywilizacyjny jest dzisiaj wszechobecny w życiu każdego z nas i sprawia, że nasze życie bardzo różni się od życia naszych babć, nie sięgając głębiej do przeszłości. Bardzo oddaliliśmy się od natury. Dzisiaj cykl czasu pracy i świętowania mieści się w jednym dniu, o ile tego chcemy. Telewizja, internet, dostęp do medycyny oraz wzrost świadomości społecznej sprawiają, że chcemy żyć coraz lepiej, wygodniej i dostatniej. Jednak powinniśmy wiedzieć, że ten postęp niesie ze sobą wiele niedogodności i minusów.

Tempo życia, chemicznie przetworzona żywność, codzienny stres sprawiają, że organizm ludzki jest przeciążony i samym kremem lub maseczką nie poprawimy jego stanu. Powinniśmy dbać o sprawność fizyczną i kondycję, pogodę ducha, ogólnie dobre samopoczucie, a to wtedy znakomicie odbije się na twarzy i stanie całego organizmu. W wolnych chwilach trzeba koniecznie mieć styczność z naturą. Od nas zależy, jak często wybieramy się na spacer czy przejażdżkę na rowerze.

To styl życia decyduje naszym zdrowiu, o tym, co robimy poza pracą. Decyduje o tym, jak bardzo jesteśmy zabiegani, zestresowani z szarą cerą i podkrążonymi oczami. Im więcej czasu przeznaczamy na dbanie o siebie w sensie dostarczania sobie codziennej dawki ruchu oraz odpowiedniej (nie za dużej!) porcji zdrowego pożywienia, tym będziemy zdrowsi. Do odpowiedniej pielęgnacji skóry, włosów i całego ciała trzeba dołączyć treningi gimnastyczne, wyprawy na basen lub siłownię, urlopowe wyjazdy i popołudniowy relaks z książką lub na spacerze. Styl życia zaczyna być nowym pojęciem w XXI wieku chcąc zachować urodę warto o tym pamiętać i mieć własny pomysł na życie, modę i urodę.

GRUPA MEDIA INFORMACYJNE & ADAM NAWARA

SAUNA

Sauna to nie tylko sposób na polepszenie zdrowia organizmu ale również miejsce, w którym można odpocząć i zrelaksować. Skandynawowie ujmują to w powiedzenie "stres spala się w saunie. Trudno jednak o pełen relaks w publicznej saunie, w której nasze towarzystwo mogą stanowić całkowicie obcy ludzie (choć dla niektórych jest to zaleta). Dlatego też warto się zastanowić nad zakupem i zainstalowaniem własnej sauny. Jest to co prawda spory wydatek a instalacja sauny wymaga posiadania odpowiedniego pomieszczenia jednak coraz więcej osób decyduje się na taką inwestycję.

W sprzedaży dostępne są gotowe, prefabrykowane sauny, które można montować w pomieszczeniach o typowych kształtach - do pomieszczeń o nietypowych wymiarach konieczne może być zamówienie odpowiednio dostosowanej kabiny. Oferta producentów jest jednak na tyle zróżnicowana, że prawie zawsze można dopasować istniejące kabiny do pomieszczenia, w którym ma się znajdować.

Coraz popularniejszym i jednocześnie tańszym od sauny tradycyjnej są kabiny sauny typu infrared. Wymagają one o wiele mniej miejsca, są łatwiejsze w obsłudze i nawet kilkakrotnie tańsze w utrzymaniu.

GRUPA MEDIA INFORMACYJNE & ADAM NAWARA

Media Informacyjne
  KONTAKT: Adam Nawara - Napisz do Nas: Media Informacyjne Zobacz na mapie: Mapa
 
     
    Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu Copyright: Grupa Media Informacyjne 2010-2012 Wszystkie prawa zastrzeżone.