Grupa Media Informacyjne zaprasza do wspólnego budowania nowej jakości    
Nowe Media - Modern News Life    
                                                   
                                                   
   
  TV Radio Foto Time News Maps Sport Moto Econ Tech Kult Home Fash VIP Infor Uroda Hobby Inne Akad Ogło Pobie Rozry Aukc Kata  
     
  Clean jPlayer skin: Example
 
 
     
img1
GMI
Nowe Media

More
img2
BMW DEALER
Kraków ul. Basztowa 17

More
img3
MERCEDES
Wybierz profesjonalne rozwiązania stworzone przez grupę Mercedes

More
img4
Toyota 4 Runner
Samochód w teren jak i miejski.

More
img2
Toyota 4 Runner
Samochód w teren jak i miejski.

More
 
         
         
  GRUPA MEDIA INFORMACYJNE - KODY POCZTOWE
   
COUNTRY:
         
 
   
Kontakt:

Adam Nawara - Napisz do Nas: Grupa Media Informacyjne

 
   
   
 
   
 
   
   
   

 

 

 
  Strona producenta :
www.ppp.com
     
Dokonując zakupu, dokonujesz właściwego wyboru
Grupa Media Informacyjne - Sklep GMI
             
Nasi partnerzy
 
Zakupy Zakupy Zakupy
000 000 000 000 000 000 000 000 000
Zakupy Zakupy Zakupy
000 000 000 000 000 000 000 000 000
Zakupy Zakupy Zakupy
000 000 000 000 000 000 000 000 000
Zakupy Zakupy Zakupy
000 000 000 000 000 000 000 000 000
Zakupy Zakupy Zakupy
000 000 000 000 000 000 000 000 000
Zakupy Zakupy Zakupy
000 000 000 000 000 000 000 000 000
     
Okręgi pocztowe        
           
okręg nr 0 warszawski okręg nr 1 olsztyńsk okręg nr 2 lubelski
okręg nr 3 krakowski okręg nr 4 katowicki okręg nr 5 wrocławski
okręg nr 6 poznański okręg nr 7 szczeciński okręg nr 8 gdański
okręg nr 9 łódzki        
           
Okręg 0 Warszawski
00-xxx
* 00-001 Warszawa 1
* 00-940 Dyrekcja Generalna Poczty Polskiej
* 00-977 Polskie Radio
* 00-999 Telewizja Polska

01-xxx
* 01-464 Warszawa m.w.

02-xxx
* 02-495 Warszawa-Ursus
* 02-496 Warszawa-Ursus Gołąbki

03-xxx
* 03-982 Warszawa Gocław

04-xxx

05-xxx
* 05-074 Halinów m.
* 05-080 Izabelin w.g.
* 05-082 Stare Babice w.g.
* 05-085 Kampinos w.g.
* 05-088 Brochów w.g.
* 05-090 Janki w.
* 05-092 Łomianki m.
* 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki m.p.
* 05-110 Jabłonna w.g.
* 05-118 Legionowo m.p.
* 05-119 Legionowo/Michałów-Reginów
* 05-121 Legionowo
* 05-122 Legionowo
* 05-120 Legionowo
* 05-126 Nieporęt w.g./Michałów Grabina k. Warszawy
* 05-152 Czosnów w.g.
* 05-155 Leoncin w.g.
* 05-190 Nasielsk m.
* 05-252 Dąbrówka w.g.
* 05-260 Marki-Pustelnik
* 05-261 Marki-Struga
* 05-270 Marki m.
* 05-280 Jadów w.g.
* 05-300 Mińsk Mazowiecki m.p.
* 05-310 Kałuszyn m.
* 05-311 Dębe Wielkie w.g.
* 05-319 Cegłów w.g
* 05-320 Mrozy w.g.
* 05-334 Latowicz w.g.
* 05-340 Kołbiel w.g.
* 05-400 Otwock m.p.
* 05-401 Otwock m.p.
* 05-402 Otwock m.p.
* 05-410 Jozefów-Michalin
* 05-420 Józefów m.
* 05-430 Celestynów w.g.
* 05-480 Karczew m.
* 05-500 Józefosław w.
* 05-503 Głosków
* 05-506 Lesznowola w.g.
* 05-510 Konstancin-Jeziorna m.
* 05-520 Konstancin-Jeziorna m.
* 05-530 Góra Kalwaria m.
* 05-532 Baniocha w.
* 05-552 Mroków w.
* 05-600 Grójec m.p.
* 05-604 Jasieniec w.g.
* 05-610 Goszczyn w.g.
* 05-620 Błędów w.g.
* 05-622 Bielsk Duży w.g.
* 05-640 Mogielnica m.
* 05-650 Chynów w.g.
* 05-800 Pruszków m.p.
* 05-803 Pruszków m.p.
* 05-804 Pruszków m.p.
* 05-806 Komorów w.
* 05-816 Michałowice
* 05-820 Piastów
* 05-822 Milanówek m.
* 05-825 Grodzisk Mazowiecki m.p.
* 05-826 Grodzisk Mazowiecki m.p.
* 05-827 Grodzisk Mazowiecki m.p.
* 05-830 Nadarzyn w.g.
* 05-840 Brwinów m.
* 05-870 Błonie m.

06-xxx
* 06-126 Gzy w.g.
* 06-130 Nasielsk
* 06-200 Maków Mazowiecki m.p.
* 06-212 Krasnosielc w.g.
* 06-231 Młynarze w.g.
* 06-320 Baranowo w.g.
* 06-323 Jednorożec w.g.
* 06-330 Chorzele m.
* 06-400 Ciechanów m.
* 06-401 Ciechanów
* 06-402 Ciechanów
* 06-403 Ciechanów
* 06-404 Ciechanów
* 06-405 Ciechanów
* 06-406 Ciechanów/Opinogóra Górna w.g.
* 06-407 Ciechanów
* 06-408 Ciechanów
* 06-409 Ciechanów
* 06-410 Ciechanów
* 06-411 Ciechanów
* 06-412 Ciechanów
* 06-413 Ciechanów
* 06-415 Czernice Borowe w.g.
* 06-420 Gołymin-Ośrodek w.g.
* 06-450 Glinojeck m.
* 06-456 Ojrzen w.g.
* 06-460 Grudusk w.g.
* 06-500 Mława m.p.
* 06-501 Mława
* 06-520 Dzierzgowo w.g.
* 06-565 Narzym

07-xxx
* 07-120 Korytnica w.g.
* 07-132 Ostrówek w.
* 07-160 Jadów
* 07-210 Długosiodło w.g.
* 07-220 Kamieńczyk w.
* 07-221 Brańszczyk w.g.
* 07-300 Ostrów Mazowiecka m.p.
* 07-301 Ostrów Mazowiecka
* 07-302 Ostrów Mazowiecka
* 07-305 Andrzejewo w.g.
* 07-306 Brok m.
* 07-320 Małkinia Górna w.g.
* 07-325 Boguty-Pianki w.g.
* 07-400 Ostrołęka m.p.
* 07-402 Lelis w.g.
* 07-409 Ostrołęka
* 07-415 Olszewo Borki
* 07-420 Kadzidło w.g.
* 07-430 Myszyniec
* 07-437 Łyse w.g.
* 07-440 Goworowo w.g.

08-xxx
* 08-108 Korczew w.g.
* 08-110 Siedlce m.p.g.
* 08-124 Mokobody
* 08-140 Mordy
* 08-130 Kotun w.g.
* 08-200 Łosice m.
* 08-221 Serpelice w.
* 08-304 Jabłonna Lacka w.g.
* 08-311 Bielany w.g.
* 08-330 Kosów Łącki
* 08-400 Garwolin m.p./Miętne
* 08-412 Borowie w.g.
* 08-420 Miastków Kościelny
* 08-440 Pilawa
* 08-445 Osieck
* 08-450 Łaskarzew m.
* 08-480 Maciejowice w.g.
* 08-530 Dęblin m.

09-xxx
* 09-120 Nowe Miasto
* 09-130 Baboszewo
* 09-210 Drobin
* 09-213 Gozdowo
* 09-230 Bielsk w.g.
* 09-304 Lubowidz
* 09-310 Kuczbork-Osada
* 09-317 Lutocin
* 09-320 Biezun
* 09-445 Czerwińsk n. Wisłą
* 09-460 Mała Wieś
* 09-470 Bodzanów
* 09-500 Gostynin
* 09-505 Nowy Duninów
* 09-520 Łąck
* 09-530 Gabin
* 09-535 Iłów
 

Okręg 1 Olsztyński

10-xxx
* 10-900 Olsztyn

11-xxx
* 11-001 Dywity
* 11-015 Olsztynek
* 11-040 Dobre Miasto
* 11-042 Jonkowo
* 11-043 Wołowno
* 11-130 Orneta
* 11-135 Lubomino
* 11-200 Bartoszyce
* 11-220 Gorowo Ilaweckie
* 11-320 Jeziorany
* 11-330 Bisztynek
* 11-400 Kętrzyn
* 11-410 Barciany
* 11-430 Korsze
* 11-500 Giżycko
* 11-513 Miłki
* 11-606 Budry
* 11-612 Kruklanki
* 11-700 Mrągowo
* 11-730 Mikołajki

12-xxx
* 12-120 Dzwierzuty
* 12-230 Biała Piska
* 12-250 Orzysz

13-xxx
* 13-100 Nidzica
* 13-113 Janowo
* 13-200 Działdowo
* 13-240 Iłowo-Osada
* 13-241 Narzym w.
* 13-300 Nowe Miasto Lubawskie
* 13-306 Kurzetnik
* 13-340 Biskupiec

14-xxx
* 14-100 Ostróda
* 14-105 Lukta
* 14-120 Dąbrówno
* 14-140 Milomłyn
* 14-200 Iława
* 14-260 Lubawa
* 14-300 Morąg
* 14-310 Milakowo
* 14-420 Młynary
* 14-330 Maldyty
* 14-500 Braniewo
* 14-521 Lelkowo
* 14-530 Frombork

15-xxx
* 15-102 Białystok m.w.
* 15-521 Białystok-Zaścianki
* 15-524 Białystok-Grabówka
* 15-601 Białystok-Kleosin

16-xxx
* 16-002 Dobrzyniewo Kościelne
* 16-020 Czarna Białostocka
* 16-040 Grodek
* 16-050 Michałowo
* 16-070 Choroszcz
* 16-120 Krynki
* 16-123 Kuźnica
* 16-140 Korycin
* 16-200 Dąbrowa Białostocka
* 16-205 Nowy Dwór
* 16-300 Augustów
* 16-320 Barglow Kościelny
* 16-404 Jeleniewo
* 16-423 Bakalarzewo
* 16-424 Filipów
* 16-503 Krasnopol

17-xxx
* 17-100 Bielsk Podlaski
* 17-106 Orla
* 17-111 Bocki
* 17-120 Brańsk
* 17-200 Hajnówka
* 17-204 Dubicze Cerkiewne
* 17-210 Narew
* 17-220 Narewka
* 17-230 Białowieża
* 17-240 Czeremcha
* 17-307 Mielnik
* 17-312 Drohiczyn
* 17-315 Grodzisk
* 17-330 Nurzec Stacja
* 17-332 Milejczyce

18-xxx
* 18-100 Łapy
* 18-208 Kulesze Kościelne
* 18-220 Czyzew Osada
* 18-230 Ciechanowiec
* 18-315 Kolaki Kościelne
* 18-322 Nur
* 18-400 Łomża-Kupiski Stare
* 18-413 Miastkowo
* 18-414 Nowogród
* 18-429 Jedwabne
* 18-500 Kolno
* 18-507 Grabowo

19-xxx
* 19-100 Monki
* 19-122 Jasionówka
* 19-200 Grajewo
* 19-226 Goniądz
* 19-300 Ełk
* 19-314 Kalinowo
* 19-400 Olecko
* 19-420 Kowale Oleckie
* 19-500 Gołdap
* 19-504 Dubeninki
* 19-520 Banie Mazurskie

 

Okręg 2 Lubelski

20-xxx
* 20-218 Lublin
* 20-576 Lublin Bursztynowa
* 20-258 Lublin 62

21-xxx
* 21-002 Jastków
* 21-003 Ciecierzyn
* 21-004 Krasienin
* 21-007 Mełgiew
* 21-010 Łęczna
* 21-020 Milejów
* 21-025 Niemce k. Lublina
* 21-080 Garbów
* 21-100 Lubartów
* 21-110 Ostrów Lubelski
* 21-132 Kamionka
* 21-136 Firlej
* 21-140 Michów
* 21-143 Abramów
* 21-145 Borki
* 21-146 Jeziorzany
* 24-150 Nałęczów
* 24-173 Markuszów
* 21-205 Jabłoń
* 21-210 Milanów
* 24-220 Niedrzwica Duża
* 21-306 Czemierniki
* 21-311 Komarówka Podlaska
* 21-400 Łuków
* 21-412 Adamów
* 21-470 Krzywda
* 21-481 w:Wola Gułowska w.
* 21-500 Biała Podlaska
* 21-505 Janów Podlaski
* 21-509 Kodeń
* 21-542 Leśna Podlaska
* 21-543 Konstantynów
* 21-560 Międzyrzec Podlaski
* 21-570 Drelów

22-xxx
* 22-100 Chełm
* 22-135 Bialopole
* 22-140 Cyców
* 22-145 Dubienka
* 22-175 Dorohusk
* 22-300 Krasnystaw
* 22-310 Krasniczyn
* 22-415 Gorzków
* 22-435 Komarów-Osada
* 22-440 Krasnobród
* 22-475 Izbica
* 22-500 Hrubieszów
* 22-523 Horodło
* 22-530 Mircze
* 22-540 Dółhobyczów
* 22-560 Grabowiec
* 22-650 Łaszczow
* 22-664 Jarczów
* 22-670 Bełżec
* 22-680 Lubycza Królewska

23-xxx
* 23-100 Bychawa
* 23-110 Krzczonów
* 23-200 Kraśnik m.p.
* 23-210 Kraśnik (Dzielnica Fabryczna)
* 23-235 Annopol
* 23-240 Józefów
* 23-251 Dzierzgowice
* 23-300 Janów Lubelski
* 23-310 Modliborzyce
* 23-400 Biłgoraj
* 23-414 Majdan Stary
* 23-440 Frampol
* 23-450 Goraj

24-xxx
* 24-120 Bochotnica/Kazimierz Dolny
* 24-123 Janowiec n. Wisłą
* 24-130 Końskowola
* 24-170 Kurów
* 24-300 Opole
* 24-350 Chodel

25-xxx
* 25-900 Kielce

26-xxx
* 26-001 Masłów
* 26-004 Bieliny
* 26-006 Nowa Słupia
* 26-010 Bodzentyn
* 26-021 Daleszyce
* 26-026 Brzeziny/Morawica
* 26-040 Łączna
* 26-052 Nowiny k. Kielc
* 26-060 Chęciny
* 26-070 Łopuszno
* 26-083 Mniów
* 26-085 Miedziana Góra
* 26-120 Blizyn
* 26-200 Końskie
* 26-205 Nieświn
* 26-222 Nieklan Wielki
* 26-300 Opoczno
* 26-307 Bialaczow
* 26-340 Drzewica
* 26-341 Mniszków
* 26-407 Gowarczów
* 26-420 Nowe Miasto n. Pilica
* 26-434 Gielniów
* 26-502 Jastrząb
* 26-510 Chlewiska
* 26-613 Dąbrowa Kozłowska
* 26-624 Kowala, Kowala Kolonia, Kowala Stepocina
* 26-630 Jedlnia Letnisko
* 26-631 Jastrzębia k. Radomia
* 26-634 Gozd
* 26-640 Makowiec
* 26-420 Nowe Miasto n. Pilica
* 26-425 Odrzywol
* 26-652 Milejowice
* 26-660 Jedlińsk
* 26-681 Orońsko
* 26-713 Kazanów
* 26-800 Białobrzegi
* 26-900 Kozienice
* 26-902 Grabów n. Pilica
* 26-903 Głowaczów
* 26-910 Magnuszew
* 26-920 Gniewoszów
* 26-930 Garbatka, Garbatka Letnisko

27-xxx
* 27-100 Iłża
* 27-222 Kunów
* 27-276 Iwaniska
* 27-310 Ciepielów
* 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
* 27-520 Ćmielów
* 27-620 Dwikozy
* 27-660 Koprzywnica

28-xxx
* 28-100 Busko-Zdrój
* 28-110 Chmielnik
* 28-210 Bogoria
* 28-221 Osiek
* 28-300 Jędrzejów
* 28-363 Oksa
* 28-366 Małogoszcz
* 28-510 Koszyce
* 28-520 Opatowiec
* 28-540 Działoszyce

29-xxx
* 29-105 Krasocin

 
Okręg 3 Krakowski

30-xxx

31-xxx
* 31-403 Kraków

32-xxx
* 32-005 Niepolomice
* 32-009 Drwinia
* 32-041 Biskupice
* 32-065 Krzeszowice
* 32-082 Bolechowice
* 32-085 Modlnica
* 32-087 Krakow-Zielonki 70
* 32-210 Książ Wielki
* 32-250 Charsznica
* 32-312 Jaroszowiec
* 32-120 Nowe Brzesko
* 32-300 Olkusz
* 32-332 Bukowno
* 32-400 Myślenice
* 32-410 Dobczyce
* 32-420 Gdow
* 32-500 Chrzanów
* 32-510 Jaworzno
* 32-551 Babice
* 32-566 Alwernia
* 32-580 Chełmek
* 32-590 Libiaz
* 32-600 Oswiecim-Babice
* 32-620 Brzeszcze
* 32-650 Kety
* 32-700 Bochnia
* 32-720 Nowy Wiśnicz
* 32-800 Brzesko
* 32-860 Czchów

33-xxx
* 33-190 Ciezkowice
* 33-200 Dąbrowa Tarnowska
* 33-210 Olesno
* 33-300 Nowy Sącz
* 33-330 Grybów
* 33-335 Nawojowa
* 33-370 Muszyna
* 33-380 Krynica-Zdrój
* 33-395 Chełmiec

34-xxx
* 34-120 Andrychów
* 34-130 Kalwaria Zebrzydowska
* 34-143 Lanckorona
* 34-144 Izdebnik
* 34-220 Maków Podhalański
* 34-232 Lachowice
* 34-324 Lipowa
* 34-335 Korbielów/Krzyżowa
* 34-340 Jeleśnia
* 34-360 Milowka
* 34-400 Nowy Targ
* 34-425 Biały Dunajec
* 34-436 Maniowy
* 34-442 Lapsze Nizne
* 34-450 Krościenko n. Dunajcem
* 34-452 Ochotnica Dolna
* 34-470 Czarny Dunajec
* 34-471 Ludźmierz
* 34-480 Jabłonka
* 34-500 Zakopane
* 34-511 Kościelisko
* 34-530 Bukowina Tatrzańska
* 34-600 Limanowa
* 34-608 Kamienica
* 34-620 Jodłownik
* 34-700 Rabka Zdrój
* 34-730 Mszana Dolna
* 34-785 Jordanów

35-xxx

36-xxx
* 36-030 Błazowa
* 36-040 Boguchwała
* 36-054 Mrowla
* 36-060 Głogów Małopolski
* 36-100 Kolbuszowa
* 36-200 Brzozów

37-xxx
* 37-100 Łańcut
* 37-220 Kańczuga
* 37-300 Leżajsk
* 37-310 Nowa Sarzyna
* 37-400 Nisko
* 37-433 Bojanow
* 37-500 Jarosław
* 37-600 Lubaczów
* 37-610 Narol
* 37-611 Cieszanów
* 37-620 Horyniec
* 37-630 Oleszyce
* 37-732 Medyka
* 37-741 Krasiczyn
* 37-750 Dubiecko
* 37-760 Dynów

38-xxx
* 38-120 Czudec
* 38-130 Frysztak
* 38-200 Jasło
* 38-230 Nowy Żmigród
* 38-250 Biecz
* 38-300 Gorlice
* 38-350 Bobowa
* 38-400 Krosno
* 38-420 Korczyna
* 38-422 Krościenko Wyżne
* 38-430 Miejsce Piastowe
* 38-440 Iwonicz-Zdrój
* 38-450 Dukla
* 38-460 Jedlicze
* 38-543 Komancza
* 38-600 Lesko
* 38-606 Baligród

39-xxx
* 39-200 Dębica
* 39-300 Mielec
* 39-450 Baranów Sandomierski
* 39-452 Majdan Królewski
* 39-460 Nowa Dęba

 
Okręg 4 Katowicki
40-xxx
* 40-001 - 40-778 Katowice

41-xxx
* 41-100 Siemianowice Śląskie - Centrum
o 41-103 Siemianowice Śląskie - Michałkowice
o 41-106 Siemianowice Śląskie - Bytków
* 41-200 Sosnowiec
* 41-250 Czeladź
* 41-300 Dąbrowa Górnicza
* 41-400 Mysłowice
* 41-403 Chełm Śląski
* 41-407 Imielin
* 41-500 Chorzów
* 41-600 Świetochłowice
* 41-700 Ruda Śląska
* 41-800 Zabrze centrum
o 41-805 Centrum Południe, Zaborze Południe
o 41-815 Centrum Południe
o 41-803 Biskupice
o 41-806 Zaborze Północ
o 41-807 Mikulczyce
o 41-808 Rokitnica
o 41-809 Pawłów
o 41-810 Kończyce
o 41-811 Makoszowy
o 41-813 Helenka
o 41-814 Grzybowice
o 41-818 osiedle Kopernika
o 41-819 osiedle Kotarbińskiego, Maciejów
o 41-820 Maciejów
* 41-900 Bytom
* 41-908 Bytom - Stare Miechowice
* 41-923 Bytom - Miechowice

42-xxx
* 42-120 Miedzno
* 42-122 Ostrowy n. Okszą
* 42-125 Kamyk
* 42-152 Opatów
* 42-160 Krzepice
* 42-165 Lipie
* 42-200 Częstochowa
* 42-230 Koniecpol
* 42-233 Mykanów
* 42-235 Lelów
* 42-244 Jaskrów/Mstow
* 42-253 Janów
* 42-256 Olsztyn k. Częstochowy
* 42-260 Kamienica Polska
* 42-262 Kolonia Poczesna/Korinów/Nowa Wieś
* 42-265 Dąbrowa Zielona
* 42-274 Konopiska
* 42-277 Garnek
* 42-280 Częstochowa-Gnaszyn
* 42-282 Kruszyna
* 42-283 Boronow
* 42-284 Herby
* 42-286 Koszecin
* 42-290 Blachownia, Blachownia-Cisie
* 42-295 Koziegłowy
* 42-300 Myszków
* 42-320 Niegowa
* 42-345 Kroczyce
* 42-440 Ogrodzieniec
* 42-450 Łazy
* 42-460 Mierzęcice
* 42-500 Będzin m.p.
* 42-603 Tarnowskie Góry (Repty Śląskie)
* 42-620 Miasteczko/Nakło
* 42-693 Krupski Młyn
* 42-700 Lubliniec
* 42-750 Kalety
* 42-780 Dobrodzień
* 42-783 Myślina
* 42-793 Ciasna
* 42-690 Tworóg

43-xxx
* 43-143 Ledziny
* 43-155 Bieruń
* 43-170 Laziska Górne
* 43-180 Orzesze
* 43-190 Mikołów
* 43-220 Bojszowy
* 43-230 Goczałkowice-Zdrój
* 43-300 Bielsko-Biała m.p.g.
* 43-340 Kozy k. Bielska-Białej
* 43-374 Buczkowice
* 43-384 Jaworze
* 43-385 Jasienica
* 43-392 Międzyrzecze Górne
* 43-400 Cieszyn
* 43-436 Górki Wielkie
* 43-438 Brenna
* 43-440 Goleszów
* 43-502 Czechowice-Dziedzice
* 43-512 Bestwina
* 43-520 Chybie

44-xxx
* 44-100 Gliwice m.p.g.
* 44-105 Gliwice - Żerniki
* 44-176 Ornontowice
* 44-186 Gieraltowice
* 44-194 Knurów
* 44-230 Czerwionka-Leszczyny
* 44-264 Jankowice Rybnickie
* 44-285 Kornowac
* 44-290 Jejkowice
* 44-293 Gaszowice
* 44-295 Łyski
* 44-321 Markłowice
* 44-325 Mszana
* 44-336 Jastrzębie Zdrój
* 44-340 Godów
* 44-360 Lubomia

45-xxx
* 45-309 Opole

46-xxx
* 46-024 Lubniany
* 46-030 Murów
* 46-049 Izbicko
* 46-053 Chrzastowice
* 46-057 Kolonowskie
* 46-074 Lambinowice
* 46-081 Dobrzen Wielki
* 46-100 Namysłów
* 46-146 Domaszowice
* 46-220 Byczyna
* 46-280 Łasowice Małe
* 46-310 Gorzów Śląski

47-xxx
* 47-070 Komprachcice
* 47-133 Jemielnica
* 47-150 Leśnica
* 47-240 Bierawa
* 47-246 Kotlarnia
* 47-253 Cisek
* 47-300 Krapkowice
* 47-320 Gogolin
* 47-420 Kuźnia Raciborska
* 47-440 Nędza
* 47-450 Krzyżanowice
* 47-470 Krzanowice

48-xxx
* 48-100 Głubczyce
* 48-120 Baborów
* 48-140 Branice
* 48-250 Głogówek
* 48-300 Nysa
* 48-385 Otmuchów
* 48-340 Głuchołazy
* 48-388 Kamiennik

49-xxx
* 49-100 Niemodlin
* 49-137 Korfantow
* 49-200 Grodków
* 49-300 Brzeg
* 49-313 Lubsza
* 49-340 Lewin Brzeski
 
Okręg 5 Wrocławski

50-xxx
Wrocław m.w. (każda ulica posiada inny kod pocztowy)
51-xxx
Wrocław m.w. (każda ulica posiada inny kod pocztowy)
52-xxx
Wrocław m.w. (każda ulica posiada inny kod pocztowy)
53-xxx
Wrocław m.w. (każda ulica posiada inny kod pocztowy)
54-xxx
Wrocław m.w. (każda ulica posiada inny kod pocztowy)

55-xxx
* 55-002 Kamieniec Wrocławski
* 55-003 Czernica
* 55-035 Oborniki
* 55-061 Łagiewniki
* 55-065 Jordanów Śląski
* 55-070 Mokronos Dolny
* 55-080 Kąty Wrocławskie
* 55-081 Mietków
* 55-090 Długołęka
* 55-114 Ligota Piękna
* 55-120 Goledzinów
* 55-200 Oława
* 55-230 Jelcz-Laskowice
* 55-311 Kostomłoty
* 55-330 Miekinia

56-xxx
* 56-120 Brzeg Dolny
* 56-200 Góra Śląska
* 56-215 Niechlów
* 56-300 Milicz
* 56-320 Krośnice/Malczyce
* 56-330 Cieszków
* 56-400 Oleśnica
* 56-410 Dobroszyce
* 56-411 Mirków
* 56-418 Kielczów k. Wrocławia
* 56-420 Bierutów
* 56-504 Dziadowa Kłoda
* 56-513 Miedzyborz

57-xxx
* 57-160 Borów
* 57-211 Cieplowody
* 57-230 Kamieniec Ząbkowicki
* 57-256 Bardo
* 57-315 Bierkowice
* 57-340 Duszniki-Zdrój
* 57-343 Lewin Kłodzki
* 57-350 Kudowa Zdrój
* 57-362 Krosnowice
* 57-402 Nowa Ruda
* 57-500 Bystrzyca Kłodzka
* 57-530 Międzylesie
* 57-540 Lądek Zdrój

58-xxx
* 58-120 Jaroszów
* 58-124 Marcinowice
* 58-140 Jaworzyna Śląska
* 58-150 Kostrza
* 58-160 Świebodzice
* 58-170 Dobromierz
* 58-172 Gniewków
* 58-200 Dzierżoniów
* 58-221 Jeżów Sudecki
* 58-230 Niemcza
* 58-260 Bielawa
* 58-262 Ostroszowice
* 58-300 Wałbrzych
* 58-330 Jedlina Zdrój
* 58-340 Głuszyca
* 58-350 Mieroszów
* 58-370 Boguszów, Boguszów-Górce
* 58-379 Czarny Bór
* 58-400 Kamienna Góra
* 58-405 Krzeszów
* 58-410 Marciszów
* 58-420 Lubawka
* 58-423 Jarkowice
* 58-500 Jelenia Góra
* 58-520 Janowice Wielkie
* 58-530 Kowary
* 58-531 Łomnica gm. Myślakowice
* 58-533 Myślakowice
* 58-536 Lubomierz
* 58-540 Karpacz
* 59-140 Chocianów
* 59-150 Grebocice
* 59-180 Gaworzyce 85
* 59-216 Kunice
* 59-220 Legnica
* 59-222 Miłkowice
* 59-225 Chojnów
* 59-241 Legnickie Pole
* 59-301 Lubin
* 59-400 Jawor
* 59-420 Bolków
* 59-600 Lwówek Śląski
* 59-700 Bolesławiec/Laka
* 59-706 Gromadka
* 59-724 Osiecznica
* 59-730 Nowogrodziec
* 59-732 Gosciszów
* 59-800 Lubań
* 59-820 Leśna
* 59-830 Olszyna
* 59-860 Gryfów Śląski
* 59-870 Mirsk
* 59-900 Jędrzychowice
* 59-920 Bogatynia

 
Okręg 6 Poznański
Obejmuje byłe (do 1975 r.) woj. poznańskie i zielonogórskie:
60-xxx
* Poznań m.w. (każda ulica posiada inny kod pocztowy)

61-xxx
* Poznań m.w. (każda ulica posiada inny kod pocztowy)

62-xxx
* 62-001 Chludowo w.
* 62-002 Suchy Las w.g.
* 62-004 Czerwonak w.g.
* 62-005 Owińska w.
* 62-006 Kobylnica w.
* 62-010 Pobiedziska m.
* 62-017 Swarzędz 5
* 62-018 Swarzędz 4
* 62-019 Swarzędz 3
* 62-020 Swarzędz 1 m.
* 62-023 Gądki w.
* 62-025 Kostrzyn Wielkopolski m.
* 62-028 Koziegłowy k. Poznania w.
* 62-030 Luboń 1 m.
* 62-031 Luboń 3
* 62-035 Kórnik m.
* 62-040 Puszczykowo m.
* 62-045 Pniewy m.
* 62-050 Mosina 1 m.
* 62-052 Komorniki 1 w.g.
* 62-055 Czempin
* 62-056 Komorniki 3
* 62-060 Stęszew m.
* 62-065 Grodzisk Wielkopolski m.
* 62-066 Granowo w.g.
* 62-067 Rokietnica m.
* 62-070 Dopiewo w.g.
* 62-079 Tarnowo Podgórne 3
* 62-080 Tarnowo Podgórne w.g.
* 62-081 Przeźmierowo w.
* 62-085 Skoki m.
* 62-090 Rokietnica k. Poznania w.g.
* 62-095 Murowana Goślina 1 m.
* 62-096 Murowana Goślina 3
* 62-100 Wągrowiec 1 m.p.
* 62-105 Łekno w.
* 62-110 Damasławek w.g.
* 62-120 Wapno w.g.
* 62-130 Gołańcz m.
* 62-200 Gniezno 1 m.p.
* 62-204 Gniezno 5
* 62-206 Gniezno 7
* 62-210 Gniezno 2
* 62-212 Mieleszyn w.g.
* 62-215 Skorzęcin w.
* 62-220 Niechanowo w.g.
* 62-230 Witkowo m.
* 62-240 Trzemeszno m.
* 62-241 Żydowo k. Gniezna w.
* 62-250 Czerniejewo m.
* 62-260 Łubowo k. Gniezna w.g.
* 62-262 Fałkowo w.
* 62-270 Kłecko m.
* 62-280 Kiszkowo w.g.
* 62-285 Popowo Kościelne w.
* 62-290 Mieścisko w.g.
* 62-300 Września 1 m.p.
* 62-306 Kołaczkowo w.g.
* 62-310 Pyzdry m.
* 62-313 Września 3
* 62-314 Września 4
* 62-320 Miłosław m.
* 62-322 Orzechowo w.
* 62-330 Nekla m.
* 62-400 Słupca 1 m.p.
* 62-401 Słupca 3
* 62-402 Ostrowite k. Słupcy w.g.
* 62-406 Lądek k. Konina w.g.
* 62-410 Zagórów m.
* 62-420 Strzałkowo w.g.
* 62-425 Kołaczkowo gm.Witkowo
* 62-430 Powidz w.g.
* 62-436 Orchowo w.g.
* 62-500 Konin 1 m.p.g.
* 62-501 Konin 3
* 62-502 Konin 4
* 62-503 Konin 5
* 62-504 Konin 6
* 62-505 Konin 7
* 62-506 Konin 8
* 62-507 Konin 9
* 62-508 Konin 10
* 62-510 Konin 2
* 62-511 Kramsk w.g.
* 62-513 Krzymów w.g.
* 62-530 Kazimierz Biskupi w.g.
* 62-540 Kleczew w.g.
* 62-541 Budzisław Kościelny w.
* 62-550 Wilczyn w.g.
* 62-560 Skulsk w.g.
* 62-561 Ślesin k. Konina m.
* 62-563 Stary Licheń w.
* 62-570 Rychwał k. Konina m.
* 62-571 Stare Miasto w.g.
* 62-580 Grodziec k. Konina w.g.
* 62-586 Rzgów k. Konina w.g.
* 62-590 Golina n. Wartą m.
* 62-600 Koło 1 m.p.
* 62-601 Koło 3
* 62-602 Koło 4
* 62-604 Kościelec k. Koła w.g.
* 62-610 Sompolno m.
* 62-613 Osiek Mały w.g.
* 62-619 Sadlno w.
* 62-620 Babiak w.g.
* 62-635 Przedecz m.
* 62-640 Grzegorzew w.g.
* 62-641 Olszówka k. Koła w.
* 62-650 Kłodawa m.
* 62-652 Chodów w.g.
* 62-660 Dąbie n. Nerem m.
* 62-700 Turek 1 m.p.
* 62-701 Turek 3
* 62-704 Kawęczyn w.g.
* 62-709 Malanów w.g.
* 62-710 Władysławów k. Turku w.g.
* 62-720 Brudzew w.g.
* 62-730 Dobra k. Turku m.
* 62-731 Przykona w.g.
* 62-740 Tuliszków m.
* 62-800 Kalisz 1 m.p.g.
* 62-801 Kalisz 11
* 62-802 Kalisz 3
* 62-803 Kalisz 4
* 62-804 Kalisz 5
* 62-805 Kalisz 6
* 62-806 Kalisz 7
* 62-809 Kalisz 10
* 62-814 Blizanów w.g.
* 62-817 Żelazków w.g.
* 62-819 Kalisz 12
* 62-820 Stawiszyn m.
* 62-821 Kalisz 14
* 62-830 Zbiersk w.
* 62-831 Korzeniew w.
* 62-834 Ceków w.g.
* 62-840 Koźminek w.g.
* 62-850 Lisków k. Kalisza w.g.
* 62-860 Opatówek w.g.
* 62-865 Szczytniki w.g.
* 62-872 Godziesze Małe w.
* 62-874 Brzeziny k. Kalisza w.g.

63-xxx
* 63-012 Dominowo
* 63-024 Krzykosy
* 63-040 Nowe Miasto n. Wartą
* 63-130 Książ Wielkopolski
* 63-140 Dolsk
* 63-200 Jarocin
* 63-220 Kotlin
* 63-233 Jaraczewo
* 63-308 Gizałki
* 63-313 Chocz
* 63-322 Gołuchów
* 63-330 Dobrzyca
* 63-400 Ostrów Wielkopolski
* 63-430 Odolanów
* 63-460 Nowe Skałmierzyce
* 63-500 Ostrzeszów
* 63-505 Dorochów
* 63-520 Grabów nad Prośną
* 63-600 Kępno
* 63-640 Bralin
* 63-700 Krotoszyn
* 63-720 Koźmin Wielkopolski
* 63-810 Borek Wielkopolski
* 63-840 Krobia
* 63-910 Miejska Górka
* 63-930 Jutrosin
* 63-940 Bojanowo

64-xxx
* 64-000 Kościan
* 64-061 Kamieniec
* 64-100 Leszno
* 64-110 Krzywin
* 64-120 Krzemieniewo
* 64-140 Boszkowo
* 64-200 Wolsztyn
* 64-220 Kargowa
* 64-300 Nowy Tomyśl
* 64-310 Lwówek
* 64-316 Kuślin
* 64-320 Buk
* 64-330 Opalenica
* 64-361 Miedzichowo
* 64-400 Międzychód
* 64-412 Chrzypsko Wielkie
* 64-420 Kwilcz
* 64-510 Wronki
* 64-520 Obrzycko
* 64-530 Kaźmierz
* 64-550 Duszniki
* 64-560 Ostroróg
* 64-600 Oborniki
* 64-700 Czarnków
* 64-720 Lubasz
* 64-731 Drawski Młyn
* 64-733 Drawsko
* 64-800 Chodzież
* 64-810 Kaczory
* 64-830 Margonin
* 64-840 Budzyń
* 64-895 Okonek
* 64-915 Jastrowie
* 64-920 Piła
* 64-950 Krzyż Wielkopolski

65-xxx
* Zielona Góra m.w. (każda ulica posiada inny kod pocztowy)

66-xxx
* 66-002 Stary Kisielin w.
* 66-003 Zabór w.g.
* 66-004 Racula w.
* 66-008 Świdnica k. Zielonej Góry w.g.
* 66-010 Nowogród Bobrzański 1 m.
* 66-015 Przylep w.
* 66-016 Czerwieńsk Odrzański m.
* 66-100 Sulechów 1 m.
* 66-101 Sulechów 3
* 66-110 Babimost m.
* 66-112 Nietkowice w.
* 66-120 Kargowa m.
* 66-130 Bojadła w.g.
* 66-131 Cigacice
* 66-132 Trzebiechów w.g.
* 66-200 Świebodzin m.p.
* 66-210 Zbąszynek m.
* 66-213 Skąpe w.g.
* 66-218 Lubrza w.g.
* 66-220 Łagów Lubuski w.g.
* 66-225 Szczaniec w.g.
* 66-235 Torzym m.
* 66-300 Międzyrzecz 1 m.p.
* 66-301 Międzyrzecz 3
* 66-302 Międzyrzecz 4
* 66-304 Brójce Lubuskie w.
* 66-307 Templewo w.
* 66-320 Trzciel m.
* 66-330 Pszczew w.g.
* 66-340 Przytoczna w.g.
* 66-342 Goraj Skwierzyński w.
* 66-350 Bledzew w.g.
* 66-400 Gorzów Wielkopolski 1 m.p.g.
* 66-401 Gorzów Wielkopolski 3
* 66-403 Gorzów Wielkopolski 5
* 66-404 Gorzów Wielkopolski 6
* 66-405 Gorzów Wielkopolski 7
* 66-406 Gorzów Wielkopolski 8
* 66-407 Gorzów Wielkopolski 9
* 66-408 Gorzów Wielkopolski 10
* 66-410 Gorzów Wielkopolski 12
* 66-412 Gorzów Wielkopolski 14
* 66-413 Gorzów Wielkopolski 15
* 66-414 Gorzów Wielkopolski 16
* 66-418 Gorzów Wielkopolski (ZUS)
* 66-415 Kłodawa Gorzowska w.g.
* 66-431 Santok w.g.
* 66-433 Lubiszyn w.g.
* 66-435 Krzeszyce w.g.
* 66-436 Słońsk w.g.
* 66-440 Skwierzyna m.
* 66-446 Deszczno w.g.
* 66-450 Bogdaniec w.g.
* 66-460 Witnica m.
* 66-470 Kostrzyn nad Odrą m.
* 66-500 Strzelce Krajeńskie m.p.
* 66-520 Dobiegniew m.
* 66-530 Drezdenko m.
* 66-540 Stare Kurowo w.g.
* 66-542 Zwierzyn w.g.
* 66-600 Krosno Odrzańskie 1 m.p.
* 66-601 Krosno Odrzańskie 3
* 66-602 Krosno Odrzańskie 4
* 66-614 Maszewo Lubuskie w.g.
* 66-615 Dąbie w.g.
* 66-620 Gubin 1 m.
* 66-626 Dychów
* 66-627 Bobrowice w.g.
* 66-630 Bytnica w.g.
* 66-635 Gubin 5

67-xxx
* 67-100 Nowa Sól 1 m.p.
* 67-101 Nowa Sól 3
* 67-115 Bytom Odrzański m.
* 67-120 Kożuchów m.
* 67-124 Nowe Miasteczko m.
* 67-200 Głogów 1 m.p.
* 67-202 Głogów 4
* 67-203 Głogów 5
* 67-204 Głogów 6
* 67-205 Głogów 7
* 67-206 Głogów 8
* 67-210 Głogów 2
* 67-221 Białołęka w.
* 67-222 Jerzmanowa k. Głogowa w.g.
* 67-231 Żukowice w.g.
* 67-240 Kotla w.g.
* 67-300 Szprotawa m.
* 67-312 Niegosławice w.g.
* 67-320 Małomice m.
* 67-400 Wschowa m.p.
* 67-407 Szlichtyngowa m.
* 67-410 Sława m.
* 67-415 Kolsko w.g.

68-xxx
* 68-100 Żagań 1 m.p.
* 68-101 Żagań 3
* 68-103 Żagań 5
* 68-113 Brzeźnica w.g.
* 68-120 Iłowa k. Żagania m.
* 68-130 Gozdnica m.
* 68-131 Wymiarki w.g.
* 68-132 Przewóz w.g.
* 68-200 Żary 1 m.p.
* 68-203 Żary 5
* 68-208 Łęknica m.
* 68-212 Trzebiel w.g.
* 68-213 Lipinki Łużyckie w.g.
* 68-219 Tuplice w.g.
* 68-300 Lubsko 1 m.
* 68-301 Lubsko
* 68-320 Jasień Żarski m.
* 68-343 Brody w.g.
* 68-800 Gostyn

69-xxx
* 69-100 Słubice 1 m.p.
* 69-101 Słubice 3
* 69-105 Świecko w.
* 69-108 Cybinka m.
* 69-110 Rzepin m.
* 69-113 Górzyca Odrzańska w.g.
* 69-200 Sulęcin m.p.
* 69-210 Lubniewice m.
* 69-211 Wędrzyn w.
* 69-220 Ośno Lubuskie m.
 
Okręg 7 Szczeciński
Okręg 7

Obejmuje byłe (do 1975 r.) woj. szczecińskie i koszalińskie:
70-xxx
* Szczecin m.w. (każda ulica posiada inny kod pocztowy)

71-xxx
* Szczecin m.w. (każda ulica posiada inny kod pocztowy)

72-xxx
* 72-001 Kołbaskowo w.g.
* 72-002 Dołuje w./Mierzyn k. Szczecina
* 72-003 Dobra k. Szczecina w.g.
* 72-004 Tanowo Szczecińskie w.
* 72-005 Przecław k. Szczecina w.
* 72-009 Police 5
* 72-010 Police 1 m.p.
* 72-011 Police 4
* 72-015 Police 3
* 72-020 Trzebież w.
* 72-022 Nowe Warpno m.
* 72-100 Goleniów 1 m.p.
* 72-101 Goleniów 3
* 72-102 Goleniów 4
* 72-105 Lubczyna w.
* 72-110 Przybiernów w.g.
* 72-111 Żarnowo Szczecińskie w.
* 72-112 Stepnica w.g.
* 72-121 Czarnogłowy w.
* 72-122 Łoźnica w.
* 72-123 Kliniska w.
* 72-130 Maszewo m.
* 72-132 Mosty w.
* 72-200 Nowogard 1 m.
* 72-203 Nowogard 3
* 72-210 Dobra k. Nowogardu m.
* 72-221 Osina k. Nowogardu w.g.
* 72-240 Bierzwik
* 72-300 Gryfice 1 m.p.
* 72-301 Gryfice 3
* 72-302 Gryfice 4
* 72-304 Brojce Gryfickie w.g.
* 72-310 Płoty m.
* 72-314 Radowo Małe w.g.
* 72-315 Resko m.
* 72-320 Trzebiatów n. Regą 1 m.
* 72-321 Trzebiatów n. Regą 3
* 72-330 Mrzeżyno Gryfickie w.
* 72-342 Cerkwica w.
* 72-343 Karnice w.g.
* 72-344 Rewal w.g.
* 72-345 Pustkowo w.
* 72-346 Pobierowo w.
* 72-350 Niechorze w.
* 72-351 Pogorzelica k. Gryfic w.
* 72-400 Kamień Pomorski m.p.
* 72-401 Łukęcin w.
* 72-405 Świerzno w.g.
* 72-410 Golczewo m.
* 72-415 Międzywodzie w.
* 72-418 Dziwnów 4
* 72-400 Kamień Pomorski
* 72-420 Dziwnów 1 m.
* 72-500 Międzyzdroje m.
* 72-510 Wolin m.
* 72-511 Troszyn w.
* 72-513 Wisełka w.
* 72-514 Kołczewo w.
* 72-518 Ładzin w.
* 72-600 Świnoujście 1 m.p.g.
* 72-601 Świnoujście 3
* 72-602 Świnoujście 4
* 72-604 Świnoujście 6
* 72-606 Świnoujście 8
* 72-610 Świnoujście 10
* 72-611 Świnoujście 11

73-xxx
* 73-100 Stargard Szczeciński 1 m.p.
* 73-101 Stargard Szczeciński 3
* 73-102 Stargard Szczeciński 4
* 73-103 Stargard Szczeciński 5
* 73-104 Stargard Szczeciński 6
* 73-105 Stargard Szczeciński 7
* 73-106 Stargard Szczeciński 8
* 73-107 Stargard Szczeciński 9
* 73-108 Kobylanka
k. Stargardu Szczecińskiego w.g.
* 73-110 Stargard Szczeciński 2
* 73-112 Stara Dąbrowa w.g.
* 73-115 Dolice w.g.
* 73-120 Chociwel m.
* 73-121 Marianowo
k. Stargardu Szczecińskiego w.g.
* 73-130 Dobrzany m.
* 73-131 Pęzino w.
* 73-132 Suchań m.
* 73-140 Ińsko m.
* 73-150 Łobez m.p.
* 73-155 Węgorzyno m.
* 73-200 Choszczno 1 m.p.
* 73-201 Choszczno 3
* 73-210 Recz m.
* 73-220 Drawno m.
* 73-222 Suliszewo w.
* 73-231 Krzęcin w.g.
* 73-236 Płotno w.
* 73-240 Bierzwnik w.g.
* 73-260 Pełczyce m.

74-xxx
* 74-100 Gryfino 1 m.p.
* 74-101 Gryfino 3
* 74-105 Nowe Czarnowo w.
* 74-106 Stare Czarnowo w.g.
* 74-107 Daleszewo w.
* 74-110 Banie w.g.
* 74-111 Lubanowo w.
* 74-120 Widuchowa w.g.
* 74-125 Chojna
* 74-130 Cedynia
* 74-200 Pyrzyce m.p.
* 74-201 Warnice k. Pyrzyc w.g.
* 74-202 Bielice k. Pyrzyc w.g.
* 74-204 Kozielice w.g.
* 74-205 Tetyń w.
* 74-210 Przelewice w.g.
* 74-211 Brzesko Szczecińskie w.
* 74-230 Mielęcin Szczeciński w.
* 74-240 Lipiany m.
* 74-300 Myślibórz m.p.
* 74-304 Nowogródek Pomorski w.g.
* 74-305 Karsko w.
* 74-311 Różańsko w.
* 74-312 Golenice w.
* 74-320 Barlinek m.
* 74-322 Mostkowo w.
* 74-400 Dębno Lubuskie m.
* 74-404 Cychry w.
* 74-406 Namyślin w.
* 74-407 Boleszkowice w.g.
* 74-500 Chojna Szczecińska m.
* 74-503 Moryń m.
* 74-505 Mieszkowice m.
* 74-510 Trzcińsko-Zdrój m.
* 74-520 Cedynia m.

75-xxx
* Koszalin m.p.g. (każda ulica posiada inny kod pocztowy)

76-xxx
* 76-002 Łazy k. Koszalina w.
* 76-003 Sucha Koszalińska w.
* 76-004 Sianów m.
* 76-006 Nacław w.
* 76-009 Bonin w.
* 76-010 Polanów m.
* 76-012 Żydowo k. Sławna w.
* 76-015 Manowo w.g.
* 76-020 Bobolice m.
* 76-024 Świeszyno w.g.
* 76-031 Mścice w.
* 76-032 Mielno w.g.
* 76-034 Sarbinowo Morskie w.
* 76-035 Tymień w.
* 76-037 Będzino w.g.
* 76-038 Dobrzyca k. Koszalina w.
* 76-039 Biesiekierz w.g.
* 76-042 Rosnowo w.
* 76-100 Sławno m.p.
* 76-107 Jarosławiec w.
* 76-113 Postomino w.g.
* 76-123 Tychowo k. Sławna w.
* 76-129 Ostrowiec Sławieński w.
* 76-142 Malechowo w.g.
* 76-150 Darłowo 1 m.
* 76-153 Darłowo 3
* 76-156 Dąbki w.
* 76-200 Słupsk 1 m.p.g.
* 76-201 Słupsk 3
* 76-202 Słupsk 4
* 76-203 Słupsk 5
* 76-204 Słupsk 6
* 76-205 Słupsk 7
* 76-206 Słupsk 8
* 76-207 Słupsk 9
* 76-208 Słupsk 10
* 76-209 Słupsk 11
* 76-210 Słupsk 2
* 76-211 Objazda w.
* 76-212 Rowy w.
* 76-213 Gardna Wielka w.
* 76-214 Smołdzino w.g.
* 76-215 Słupsk 12
* 76-216 Słupsk 14
* 76-217 Siemianice w.
* 76-218 Słupsk 13
* 76-219 Jezierzyce w.
* 76-220 Główczyce w.g.
* 76-230 Potęgowo w.g.
* 76-231 Damnica w.g.
* 76-242 Łupawa w.
* 76-243 Mikorowo w.
* 76-245 Kusowo w.
* 76-246 Borzęcino w.
* 76-248 Dębnica Kaszubska w.g.
* 76-251 Kobylnica k. Słupska w.g.
* 76-252 Kwakowo w.
* 76-256 Sycewice w.
* 76-270 Ustka 1 m.
* 76-271 Ustka 3
* 76-272 Ustka 4
* 76-273 Ustka 5
* 76-274 Ustka 6

77-xxx
* 77-100 Bytów 1 m.p.
* 77-101 Bytów 3
* 77-102 Bytów 4
* 77-112 Motarzyno w.
* 77-113 Budowo w.
* 77-114 Gostkowo w.
* 77-115 Nożyno w.
* 77-116 Czarna Dąbrówka w.g.
* 77-120 Konarzyny
* 77-121 Pomysk Wielki w.
* 77-122 Jasień k. Bytowa w.
* 77-123 Rokity w.
* 77-124 Parchowo w.g.
* 77-127 Nakla k. Bytowa w.
* 77-130 Lipnica k. Chojnic w.g.
* 77-131 Rekowo w.
* 77-132 Niezabyszewo w.
* 77-133 Tuchomie w.g.
* 77-134 Trzebiatkowa w.
* 77-138 Borowy Młyn w.
* 77-139 Brzeźno Szlacheckie w.
* 77-140 Kołczygłowy w.g.
* 77-141 Borzytuchom w.g.
* 77-143 Studzienice w.g.
* 77-200 Miastko 1 m.
* 77-201 Miastko 3
* 77-203 Dretyń w.
* 77-207 Piaszczyna w.
* 77-220 Koczała w.g.
* 77-223 Przytocko w.
* 77-230 Kępice m.
* 77-231 Korzybie w.
* 77-232 Barcino w.
* 77-233 Suchorze w.
* 77-235 Trzebielino w.g.
* 77-300 Człuchów 1 m.p.
* 77-301 Człuchów 3
* 77-302 Człuchów 4
* 77-304 Rzeczenica w.g.
* 77-310 Debrzno m.
* 77-314 Barkowo k. Człuchowa w.
* 77-317 Wierzchowo Człuchowskie w.
* 77-318 Stare Gronowo w.
* 77-320 Przechlewo w.g.
* 77-323 Polnica w.
* 77-324 Bińcze w.
* 77-326 Wyczechy w.
* 77-330 Czarne k. Szczecinka m.
* 77-400 Złotów m.p.
* 77-416 Tarnówka w.g.
* 77-420 Lipka k. Złotowa w.g.
* 77-424 Zakrzewo w.g.
* 77-430 Krajenka m.

78-xxx
* 78-100 Kołobrzeg 1 m.p.
* 78-101 Kołobrzeg 3
* 78-102 Kołobrzeg 4
* 78-103 Kołobrzeg 5
* 78-104 Kołobrzeg 6
* 78-105 Kołobrzeg 7
* 78-106 Kołobrzeg 8
* 78-111 Ustronie Morskie w.g.
* 78-113 Dygowo w.g.
* 78-114 Wrzosowo k. Białogardu w.
* 78-120 Gościno w.g.
* 78-123 Siemyśl w.g.
* 78-125 Rymań w.g.
* 78-131 Dźwirzyno w.
* 78-132 Grzybowo k. Kołobrzegu w.
* 78-133 Drzonowo k. Kołobrzegu w.
* 78-200 Białogard 1 m.p.
* 78-201 Białogard 3
* 78-202 Białogard 4
* 78-210 Białogard 2
* 78-220 Tychowo k. Białogardu w.g.
* 78-230 Karlino m.
* 78-300 Świdwin 1 m.p.
* 78-301 Świdwin 3
* 78-311 Rusinowo w.
* 78-314 Sławoborze w.g.
* 78-316 Brzeżno k. Świdwina w.g.
* 78-320 Połczyn-Zdrój m.
* 78-325 Redło w.
* 78-331 Rąbino w.g.
* 78-400 Szczecinek 1 m.p.
* 78-401 Szczecinek 3
* 78-402 Szczecinek 4
* 78-403 Szczecinek 5
* 78-404 Szczecinek 6
* 78-405 Szczecinek 7
* 78-410 Szczecinek 2
* 78-411 Wierzchowo k. Szczecinka w.
* 78-421 Drzonowo w.
* 78-423 Żółtnica w.
* 78-425 Biały Bór m.
* 78-431 Turowo Pomorskie w.
* 78-444 Polne w.
* 78-445 Łubowo k. Szczecinka w.
* 78-446 Silnowo w.
* 78-449 Borne Sulinowo m.
* 78-450 Grzmiąca w.g.
* 78-460 Barwice k. Szczecinka m.
* 78-461 Stary Chwalim w.
* 78-500 Drawsko Pomorskie m.p.
* 78-504 Rydzewo k. Drawska Pomorskiego w.
* 78-506 Ostrowice
k. Drawska Pomorskiego w.g.
* 78-513 Oleszno k. Drawska Pomorskiego w.
* 78-520 Złocieniec 1 m.
* 78-523 Nowe Worowo w.
* 78-524 Złocieniec 3
* 78-530 Wierzchowo k. Drawska Pomorskiego w.g.
* 78-540 Kalisz Pomorski m.
* 78-550 Czaplinek m.
* 78-552 Kluczewo k. Szczecinka w.
* 78-553 Broczyno w.
* 78-600 Wałcz 1 m.p.
* 78-601 Wałcz 3
* 78-603 Wałcz 5
* 78-604 Wałcz 6
* 78-607 Dębołęka w.
* 78-609 Karsibór w.
* 78-627 Różewo w.
* 78-630 Człopa m.
* 78-640 Tuczno m.
* 78-641 Lubiesz w.
* 78-642 Strączno w.
* 78-650 Mirosławiec 1 m.
* 78-651 Mirosławiec 3
 
Okręg 8 Gdański

80-xxx
* 80-180 Gdańsk-Zakoniczyn
* 80-209 Chwaszczyno
* 80-761 Gdańsk
* 80-955 Gdansk-Nowy Port

81-xxx
* 81-198 Kosakowo
* 81-222 Gdynia
* 81-587 Gdynia-Karwiny (tylko Buraczana?)
* 81-880 Sopot-Brodwino
* 81-963 Gdynia-Redłowo

82-xxx
* 82-100 Nowy Dwór Gdański
* 82-112 Ostaszewo
* 82-200 Malbork
* 82-213 Miłoradź
* 82-224 Lichnowy
* 82-230 Nowy Staw
* 82-300 Elbląg
* 82-314 Krynica Morska
* 82-335 Gronowo Elbląskie
* 82-440 Dzierzgon
* 82-500 Kwidzyn

83-xxx
* 83-020 Cedry Wielkie
* 83-050 Kolbudy Górne
* 83-132 Morzeszczyn
* 83-140 Gniew
* 83-200 Starogard Gdański
* 83-212 Bobowo
* 83-240 Lubichowo
* 83-242 Osieczna
* 83-250 Skarszewy
* 83-260 Kaliska
* 83-262 Czarna Woda
* 83-300 Kartuzy
* 83-333 Chmielno
* 83-400 Kościerzyna
* 83-420 Liniewo
* 83-425 Dziemiany

84-xxx
* 84-10 Jastrzębia Góra
* 84-110 Krokowa
* 84-140 Jastarnia
* 84-141 Jurata
* 84-150 Hel
* 84-210 Choczewo
* 84-218 Godetowo
* 84-223 Linia
* 84-239 Bolszowo
* 84-242 Luzino
* 84-300 Lębork
* 84-312 Cewice
* 84-351 Nowa Wieś Lęborska
* 84-360 Łeba

85-xxx
* 85-461 Bydgoszcz
* 85-006 Bydgoszcz - Wyżyny

86-xxx
* 86-005 Białe Błota
* 86-010 Koronowo
* 86-031 Osielsko
* 86-070 Dąbrowa Chełmińska/Ostromecko
* 86-122 Bukowiec
* 86-130 Laskowice
* 86-131 Jeżewo
* 86-133 Górna Grupa
* 86-134 Drągacz
* 86-140 Drzycim
* 86-150 Osie
* 86-170 Nowe n. Wisłą
* 86-200 Chełmno
* 86-250 Gorzuchowo
* 86-300 Grudziądz
* 86-302 Biały Bór k. Grudziądza
* 86-320 Lasin

87-xxx
* 87-100 Toruń
* 87-140 Chełmża
* 87-148 Łysomice
* 87-165 Cierpice
* 87-200 Wąbrzeźno
* 87-222 Książki
* 87-162 Lubicz
* 87-300 Brodnica
* 87-320 Gorzno
* 87-327 Bobrowo
* 87-330 Jabłonowo
* 87-400 Gołub-Dobrzyń
* 87-410 Kowalewo
* 87-517 Brzuze
* 87-610 Dobrzyń n. Wisłą
* 87-640 Czernikowo
* 87-700 Aleksandrów Kujawski
* 87-704 Badkowo
* 87-720 Ciechocinek
* 87-730 Nieszawa
* 87-811 Fabianki
* 87-820 Kowal
* 87-840 Lubień Kujawski
* 87-850 Chocen
* 87-853 Kruszyn
* 87-860 Chodecz
* 87-865 Izbica Kujawska
* 87-880 Brześć Kujawski
* 87-890 Lubraniec

88-xxx
* 88-100 Inowrocław
* 88-140 Gniewkowo
* 88-150 Kruszwica
* 88-160 Janikowo
* 88-190 Barcin
* 88-220 Osieciny
* 88-300 Mogilno
* 88-410 Gasawa
* 88-430 Janowiec Wielkopolski

89-xxx
* 89-060 Nowa Wieś Wielka
* 89-100 Nakło n. Notecią
* 89-115 Mrocza
* 89-210 Labiszyn
* 89-240 Kcynia
* 89-340 Białośliwie
* 89-350 Miasteczko Krajenskie
* 89-430 Kamień Krajeński
* 89-506 Kesowo
* 89-511 Cekcyn
* 89-520 Gostycyn
* 89-526 Lubiewo
* 89-600 Chojnice
* 89-632 Brusy
* 89-650 Czersk

 
Okręg 9 Łódzki

Okręg 9

90-xxx
* 90-001 Łódź

91-xxx

92-xxx

93-xxx

94-xxx

95-xxx
* 95-015 Glowno
* 95-020 Andrespol w.g.
* 95-041 Galków Duży
* 95-047 Jeżów
* 95-050 Konstantynów Łódzki
* 95-054 Ksawerów
* 95-060 Brzeziny
* 95-070 Aleksandrów Łódzki
* 95-071 Antoniew k. Łodzi
* 95-081 Dlutów
* 95-082 Dobroń

96-xxx
* 96-124 Maków
* 96-127 Lipce Reymontowskie
* 96-217 Czerniewice
* 96-230 Biała Rawska
* 96-313 Jaktorów
* 96-316 Miedzyborów
* 96-320 Mszczonów
* 96-512 Młodzieszyn
* 96-513 Nowa Sucha

97-xxx
* 97-140 Koluszki
* 97-200 Tomaszów Mazowiecki
* 97-212 Budziszewice
* 97-215 Inowłódz
* 97-217 Lubochnia
* 97-300 Piotrków Trybunalski
* 97-306 Grabica
* 97-330 Sulejów
* 97-318 Biskupia Wola
* 97-319 Bedków
* 97-350 Gorzkowice
* 97-360 (Góra) Kamieńsk
* 97-371 Majków Duzy
* 97-400 Bełchatów m.
* 97-406 Bełchatów 5
* 97-505 Blok Dobroszyce
* 97-512 Kodrab
* 97-540 Gidle
* 97-545 Gomunice
* 97-561 Ładzice
* 97-565 Lgota Wielka
* 97-568 Falków

98-xxx
* 98-100 Łask
* 98-113 Buczek
* 98-135 Lutomiersk/Mirosławice
* 98-235 Blaszki
* 98-260 Burzenin
* 98-275 Brzeznio
* 98-310 Czarnożyły
* 98-320 Osjakow
* 98-331 Nowa Brzeznica
* 98-330 Pajęczno
* 99-340 Krośniewice
* 98-350 Biała
* 98-355 Działoszyn
* 98-360 Lututów
* 98-405 Galewice
* 98-410 Czastary

99-xxx
* 99-100 Łęczyca
* 99-150 Grabów
* 99-205 Dalików
* 99-300 Kutno
* 99-352 Dąbrowice
* 99-400 Łowicz
* 99-416 Nieborów
* 99-417 Bolimow
* 99-420 Łyszkowice
* 99-423 Bielawy
* 99-434 Domaniewice

 
 
FACEBOOK YOUTUBE TWITTER GOOGLE + DRUKUJ  
 
 
 
 
 
Oferty promowane              
 
   
 
                   
         
 

Najlepsza rozrywka z TV Media Informacyjne

           
Filmy różne   Filmy reklamowe   Filmy informacyjne   Filmy sportowe   Filmy przyrodnicze
       
                 
Filmy muzyczne   Filmy dla dzieci   Filmy kulturalne   Filmy motoryzacyjne   Filmy edukacyjne
       
             
© 2010 Adam Nawara 2010            
   
 
   
   
   
     
    Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu Copyright: Grupa Media Informacyjne 2010-2012 Wszystkie prawa zastrzeżone.