Grupa Media Informacyjne

Jest wiele definicji nowych mediów ale każdy słysząc o nich wie dokładnie o co chodzi. Przekładając na swoje słowa słowa są to narzędzia komunikacyjne wykorzystujące nowe technologie, czyli uogólniając internet i wszystko co z nim związane. Firmy wykorzystują nowe media do działań marketingowych, głównie do budowania wizerunku konkretnej marki lub firmy ale też do komunikacji z fanami.

Latest Posts

Marketing ściąga

Marketing ściąga Marketing proces społeczny dzięki któremu jednostki lub grupy otrzymują to czego potrzebują i chcą,poprzez kreowanie oferowanie i swobodną wymianę produktów i usług. Marketing-sztuka kształtowania i zaspokajania klienteli z zyskiem. RODZAJE DZIAŁALNOŚCI MARKETINGOWEJ 1.Marketing przedsiębiorcy-marketing partyzancki,małe lub brak nakładów na marketing. 2.Marketing formalny-kreatywne działy marketingu,rosnące nakłady na budowanie wizerunku. 3.Marketing korporacyjny-analiza wskażników,oderwanie od klienta,utrata ..
Read more

Analiza SWOT – mocne strony, szanse i zagrożenia.

Analiza SWOT – mocne strony, szanse i zagrożenia. Kluczowym elementem stosowanym w analizie sytuacji jakiegokolwiek przedsięwzięcia jest analiza SWOT. To narzędzie, dzięki któremu mona zanalizować i rozpoznać własne silne i słabe strony (Strengths i Weaknesses), a także istniejące i potencjalne szanse i zagrożenia (Opportunities i Threats) płynące z otoczenia zewnętrznego. Nazwa tej analizy pochodzi od ..
Read more

Marketing klasyczny a nowy

Marketing klasyczny a nowy WSTĘP W czasach współczesnych, kiedy rozwój techniczny w coraz większym stopniu przyczynia się do zaspokajania niemal wszystkich ludzkich potrzeb, postawiono pytanie o sens marketingu. Marketing ma bowiem różne oblicza. Konwencjonalny marketing, o którym tu mowa, można rozpatrywać w różnych aspektach. Pierwotnie, kiedy marketing zrodził się jako reakcja na zmiany w otoczeniu,   ..
Read more

10 sposobów jak zwiększyć ruch na stronie internetowej

10 sposobów jak zwiększyć ruch na stronie internetowej Mamy już prawie 2016 rok w internecie roi się od konkurencji i coraz ciężej jest zaistnieć i sprzedać produkt czy usługę. Właściciele firm coraz bardziej zastanawiają się nad sensem ich prowadzenia skoro od pierwszego do pierwszego nieraz nie mają na ZUS czy też na pensje dla pracowników. ..
Read more