Category: Premiery

Posts related to Premiery

  • 19 czerwca 2018
  • Premiery
  • Posted by
  • Możliwość komentowania BIRMINGHAM 2016: ARRINERA HUSSARYA GT OFICJALNIE POKAZANA została wyłączona
BIRMINGHAM 2016: ARRINERA HUSSARYA GT OFICJALNIE POKAZANA

Podczas światowych targów motorsportu Autosport International Racing Car Show w Birmingham, odbyła się premiera pierwszego w historii polskiego samochodu wyścigowego klasy GT: Arrinera Hussarya GT.

Prezentacji samochodu dokonał Grzegorz Pękała, prezes Arrinera Racing, spółki założonej w Wielkiej Brytanii z myślą o promocji i sprzedaży polskiej wyścigówki na międzynarodowych rynkach.

Na stoisku Arrinery polski motorsport reprezentowali polscy kierowcy wyścigowi: Gosia Rdest oraz Maciej Dreszer.

Autosport International – The Racing Car Show w Birmingham to jedna z najważniejszych i najstarszych imprez targowych związanych z motosportem w Europie. W 2016 organizowana była po raz dwudziesty piąty. Na powierzchni ponad 300 000 m² zaprezentowały się firmy i zespoły związane z różnego rodzaju sportami motorowymi, od kartingu po Formułę 1, oraz najważniejsi w tej branży producenci i dostawcy technologii dedykowanych tego typu sportom. Dla Polaków najważniejszym jednak stoiskiem było stoisko Arrinery, na którym po raz [...]

29.10-8.11 Tokyo Motor Show – edycja 2015

Na przełomie października i listopada br. odbędzie się 44. edycja Tokyo Motor Show. Niemal wszyscy przedstawiciele z branży motoryzacyjnej zaprezentują w Japonii swoje najnowsze produkty, usługi i osiągnięcia. Motor Show w Tokio to wydarzenie cykliczne odbywa się co dwa lata, a organizatorem imprezy jest Japan Automobile Manufacturers Association (Japońskie Stowarzyszenie Producentów Samochodów).

Podczas 11-dniowej imprezy będzie można podziwiać samochody osobowe, motocykle oraz pojazdy użytkowe. W targach wezmą udział znane i cenione marki na całym świecie, takie jak Audi, BMW, Hyundai, Lexus, Mazda, Nissan, Porsche, Subaru, Suzuki, Toyota i wiele innych. Ponadto w Tokio zaprezentują się firmy oferujące maszyny, urządzenia, akcesoria, narzędzia i części motoryzacyjne, jak Bosch, Denso, Mahle, Riken Corp. oraz Sonic Design.

Wśród wystawców obecni będą także przedstawiciele branży oponiarskiej. Na targach będzie można zobaczyć ofertę branżową.

Pierwsza odsłona Tokio Motor Show została zorganizowana w 1954 r. Obecnie [...]

 

Nowy Ford Mustang to jeden z najbardziej wyczekiwanych samochodów tego roku. Po masie teaserów, spekulacji i przecieków dziś Ford oficjalnie przedstawił nową generację kultowego Mustanga.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami stylistyka auta nawiązuje do konceptu Evos z 2011 roku. Amerykanie zdecydowali się na połączenie klasycznych cech Mustanga z futurystycznym Evosem. Pojazd wyróżnia się charakterystyczną bryłą nadwozia odwołującą się do klasycznego fastbacka i zadziornym pasem przednim z nowoczesnymi reflektorami. Na masce są ciekawe przetłoczenia i otwory wentylacyjne, a z tyłu tradycyjne pionowe światła w nieco unowocześnionej formie.

Klienci będą mogli wybierać spośród różnych wzorów felg aluminiowych w rozmiarze od 18 do 20 cali. Nowa generacja jest o 5 mm krótsza, o 38 mm szersza i o 35 mm niższa od obecnego modelu. Rozstaw osi pozostał bez zmian i wynosi 107,1 cala, a więc 2720 mm.

We wnętrzu bez większych zmian w stosunku do obecnej generacji. Oczywiście zestaw zegarów [...]

    Back to top

    Contact Us

    [shortcode]