O Nas

GMI House to największa i jedna z najdynamiczniej rozwijających sie firm w regionie, w branży nieruchomości. Nasza firma istnieje od 2010 roku. Posiada swoje placówki w Warszawie, Krakowie oraz Poznaniu. Jesteśmy znani z wysokiej, jakości usług opartych na rzetelnej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, jesteśmy blisko Klientów i ich potrzeb. Cieszymy sie zaufaniem klientów indywidualnych i partnerów biznesowych. GMI House to jedyna firma w Polsce, której swoje interesy powierzają najwięksi w regionie deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, przedsiębiorcy.
Specjalizujemy sie również w obsłudze rynku wtórnego. Jeśli zamierzacie Państwo kupić lub sprzedać mieszkanie, dom, albo działkę, to trafiliście pod najlepszy adres. Sprzedaż nieruchomości w dzisiejszych czasach wymaga jej specjalnego przygotowania, zweryfikowania pod względem stanu prawnego, przygotowania odpowiedniej wizualizacji i działań marketingowych. Dzięki doskonalej znajomości rynku nieruchomości i doświadczeń nabytych w kilku letniej historii GMI House zawsze mocno angażujemy sie w realizacje powierzonych nam żądań.
Nasze działania sprawdziły sie w latach hossy, ale co najważniejsze SA skuteczne również w trudnych czasach. Oferta GMI House – to nie tylko doprowadzenie do zawarcia transakcji kupna i sprzedaży, ale również kompleksowa pomoc we wszelkich towarzyszących czynnościach, fachowe doradztwo przy wyborze najlepszej nieruchomości, znalezieniu najlepszego sposobu finansowania, pomoc w załatwianiu spraw formalno-prawnych.
Specjalnie dla naszych Klientów stworzyliśmy najnowszej generacji system oferowania nieruchomości. Dzięki nowym technologiom Państwa oferta automatycznie pojawia sie na kilkunastu stronach internetowych, w tym agencji nieruchomości współpracujących w ramach Elbląskiej Korporacji Nieruchomości, ogólnopolskich portalach branżowych i innych stronach ogłoszeniowych. Dostęp do Państwa oferty maja również agencje zaprzyjaźnione współpracujące w ramach grupy Globalni Pośrednicy. Każda oferta jest wyświetlana na monitorach ponad 500 agencji nieruchomości w całym świecie. Nowoczesny system ułatwia i przyspiesza również podjecie decyzji związanych z planowana transakcja zakupu. Pełna wizualizacja, rzetelny opis, lokalizacja i koszty transakcji to narzędzia umożliwiające uzyskanie szerokiej wiedzy o poszukiwanej nieruchomości. Zadowolenie Klientów to dla nas najważniejsza miara oceny podejmowanych działań.