Grupa Media Informacyjne zaprasza do wspólnego budowania nowej jakości    
Nowe Media - Modern News Life    
                                                   
                                                   
   
  TV Radio Foto Time News Maps Sport Moto Econ Tech Kult Home Fash VIP Infor Uroda Hobby Inne Akad Ogło Pobie Rozry Aukc Kata  
     
  Clean jPlayer skin: Example
 
 
     
img1
GMI
Nowe Media

More
img2
BMW DEALER
Kraków ul. Basztowa 17

More
img3
MERCEDES
Wybierz profesjonalne rozwiązania stworzone przez grupę Mercedes

More
img4
Toyota 4 Runner
Samochód w teren jak i miejski.

More
img2
Toyota 4 Runner
Samochód w teren jak i miejski.

More
 
   
  GRUPA MEDIA INFORMACYJNE - FASHION TIME CLUB
   
COUNTRY:
 
 
           
           
 
  Beauty - Wszystko o urodzie i dla urody - makijaż, kosmetyki, zapachy najlepszych perfum na świecie. Bycie piękną i zadbaną to nie kaprys, raczej wymóg współczesności. Jak być piękną i zachować świeżość w ciągu całego dnia, na te pytania i inne odnajdziemy odpowiedź na łamach Fashion Time Club Beauty.
 
  Katalog 1   Katalog 1   Katalog 1
           
 
  Extras - Wychodząc na przyjęcie, spotkanie, do pracy pragniemy podkreślić nasz styl, osobowość. Małe gadżety typu okulary przeciwsłoneczne, bransolety, zapinki, apaszki poprawiają humor i sprawiają, że czujemy się doskonale i swobodnie. Właściwy dobór i wybór spośród wielu propozycji poznasz w Fashion Time Club Extras.
 
  Katalog 1 Katalog 1   Katalog 1  
           
 
  Electronics - Elektronika to dzisiaj prężnie rozwijająca się gałąź gospodarki światowej. Postępująca miniaturyzacja pozwala na upakowanie na coraz mniejszej powierzchni coraz większej ilości układów scalonych. Nanotechnologie plus łączenie różnych materiałów pozwala na uzyskiwanie bardzo ciekawych rozwiązań.
 
  Katalog 1   Katalog 1 Katalog 1  
           
 
  Jeweles - Piękna biżuteria jest czymś bardzo cennym i wyjątkowym. Ręcznie wykonana, o wyszukanej formie, z kamieni szlachetnych ma wartość wyrażoną nie tylko ceną, lecz również po wręczeniu nabiera wartości osobistej. Naszyjniki, kolczyki, kolie i inne elementy biżuterii sprawiają , że czujemy się pięknie.
 
  Katalog 1 Katalog 1   Katalog 1 Katalog 1
           
 
  Lingrrie - Bielizna jest tą częścią garderoby, która jest silnie związana z Naszą intymnością. Skrywa i jest przedmiotem marzeń i uniesień. Poza podkreśleniem naszej atrakcyjności, obecnie jest to również moda i sztuka. Nowe kolekcje wystawiane przez największych projektantów wzbudzają zachwyt i uznanie.
 
  Katalog 1   Katalog 1 Katalog 1  
           
 
  Pets - Nasi towarzysze, pupile, pełnoprawni członkowie rodzin oczekują uczucia i luksusu. Branża związana z Naszymi domowymi zwierzakami dostrzega ich potrzeby. W sklepach możemy nabyć wiele różnych ciekawych gadżetów.
 
  Katalog 1 Katalog 1   Katalog 1 Katalog 1
           
 
  Shoes - Buty na codzień, buty na okazje, eleganckie i niepowtarzalne. Branża obuwnicza jest obecnie stylizowana przez największych projektantów świata.
 
  Katalog 1 Katalog 1 Katalog 1 Katalog 1 Katalog 1
           
 
  Stores - Najbardziej ekskluzywne sklepy i butiki na świecie. Miejsca gdzie należy sie pokazać i szukać najlepszych, najnowocześniejszych, najbardziej ekskluzywnych produktów na świecie.
 
  Katalog 1     Katalog 1  
           
 
  Tees - Wkraczając w dorosłość pragniemy być atrakcyjni, atrakcyjne. Kolekcje podkreślające świeżość, młodość tzw. fan są licznie prezentowane.
 
  Katalog 1 Katalog 1 Katalog 1 Katalog 1 Katalog 1
           
 
  Vintage - Klasyka modowa połączona z czarującym stylem minionych czasów znajduje wiele zwolenników. Odżywają piękne wspomnienia minionych lat.
 
  Katalog 1 Katalog 1 Katalog 1 Katalog 1  
           
 
  Vatches - Mierzenie czasu to sztuka, którą od dawnych czasów próbowano zgłębić i unowocześnić. Dzisiaj czas mierzymy za pośrednictwem czasomierzy, które czynią to z niebywałą dokładnością. Poszukując stylu dla siebie trzeba rozejrzeć się sie za dobrym czasomierzem. Jest to również świetny prezent, który napewno będzie cieszył obdarowanego.
 
  Katalog 1 Katalog 1   Katalog 1  
           
 
 
 

FASHION TIME CLUB to informacje ze świata mody, designe jak i również ze wszystkich dziedzin życia w których zawarta jest cząstka okryta formą artystyczną. Znajdą Państwo tutaj informacje w których styl, piękno, urok, szlachetność, nowoczesność nabierają całkiem nowego inspirującego znaczenia. Jeśli jesteś otwarta, otwarty na nowe ciekawe informacje to zapraszamy do lektury i współpracy.

Moda jest dziś wszechobecna, nigdy dotąd nie była tak eksponowana i prezentowana w mediach jak dzisiaj. Możemy Ją zobaczyć na codzień, na pokazach mody. Projektanci mody zachęcają Nas do swoich wizji ubierania się. Poszukując inspiracji sięgają do przeszłości jak i wybiegają w daleką przyszłość. Różnorodność interesujących projektów jest przeogromna. Więc co wybrać dla siebie?. Na to pytanie i inne postaramy się odpowiedzieć na łamach FASHION TIME CLUB. Zapraszamy do wspólnego poszukiwania najciekawszych projektów w modzie.

Fashion Time Club dla Kobiet to wiadomości ze świata mody, obowiązujących trendów. Znajdziemy tutaj kolekcje znanych projektantów, informacje o stylach, materiałach, odpowiedzi na pytania, w co się ubrać. Pragniemy odkryć jak być piękną, na co dzień jak i w te najważniejsze chwile, odkryć, czego pragną kobiety. Odkrywamy prawdziwe znaczenie słów piękna, kobieca, klasyczna, nowoczesna, aktywna, komfortowa, subtelna.

Fashion Time Club dla Mężczyzn to wiadomości ze świata mody, obowiązujących trendów. Bycie 100 procentowym mężczyzną nabiera obecnie znacznie szerszego znaczenia, odnosi się ono również do ubioru. Wymogi piastowanego stanowiska, trybu spędzania czasu, chęci wyróżnienia się skłaniają mężczyzn do poszukiwania dla siebie swojego niepowtarzalnego stylu lub stylów.

Fashion Time Clum dla Młodzieży to wiadomości ze świata mody, obowiązujących trendów. Pomysłowość, świeżość, nieograniczona paleta barw w połączeniu z młodzieńczą fantazją to źródło najciekawszych rozwiązań, które pragniemy zaprezentować.

"Jestem warta piękna, które w sobien noszę..." "Mam stylowy styl dla stylu..." "Mam pasję, żyję z pasją i dla pasji..."
Media Informacyjne KONTAKT: Adam Nawara tel. 792818066 Napisz do Nas: Media Informacyjne Zobacz na mapie: Mapa
 
 

Najlepsza rozrywka z TV Media Informacyjne

           
Filmy różne   Filmy reklamowe   Filmy informacyjne   Filmy sportowe   Filmy przyrodnicze
       
                 
Filmy muzyczne   Filmy dla dzieci   Filmy kulturalne   Filmy motoryzacyjne   Filmy edukacyjne
       
             
© 2010 Adam Nawara 2010            
   
 
   
   
   
 
 
   
    Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu Copyright: Grupa Media Informacyjne 2010-2012 Wszystkie prawa zastrzeżone.