Grupa Media Informacyjne zaprasza do wsplnego budowania nowej jakości    
Nowe Media - Modern News Life    
                                                   
                                                   
   
  TV Radio Foto Time News Maps Sport Moto Econ Tech Kult Home Fash VIP Infor Uroda Hobby Inne Akad Ogło Pobie Rozry Aukc Kata  
     
  Clean jPlayer skin: Example
 
 
     
     
img1
GMI
Nowe Media

More
img2
BMW DEALER
Kraków ul. Basztowa 17

More
img3
MERCEDES
Wybierz profesjonalne rozwiązania stworzone przez grupę Mercedes

More
img4
Toyota 4 Runner
Samochód w teren jak i miejski.

More
img2
Toyota 4 Runner
Samochód w teren jak i miejski.

More
 
   
  GRUPA MEDIA INFORMACYJNE - FASHION TIME CLUB
   
COUNTRY:
 
 
           
           
 
  Couture - Moda to potrzeba tworzenia wypływająca z artystycznego piękna. Projektowanie kreacji wymaga dużego zmysłu artystycznego i bogatego doświadczenia. Najwięksi projektanci, ich projekty, biografie odkrywamy razem z FTC.
 
  Katalog 1 Katalog 1 Katalog 1 Katalog 1 Katalog 1
           
 
  Magazines - Dom, człowiek, wypoczynek, kultura, polityka, ekonomia, transport i inne, najbardziej poczytne i opiniotwórcze magazyny zebrane w jednym miejscu.
 
  Katalog 1   Katalog1   tKatalog1
           
 
  Body - Dbałość o piękne ciało to nie tylko dbałość o wygląd, ale również dbałość o własne zdrowie. Właściwa higiena życia poprawia nie tylko samopoczucie, ale również otwiera wiele zamkniętych dotąd drzwi. Jak osiągać świetne efekty? Na to i inne pytania znajdujemy odpowiedź na łamach FTC.
 
  Katalog 1   Katalog 1 Katalog 1  
           
 
  Home - Dom jest miejscem, w którym pragniemy znaleźć odpoczynek, relaks, komfort, ale również obecnie coraz częściej miejscem pracy. Spełnienie wymienionych funkcjonalności wymaga odpowiedniego zaprojektowania przestrzennego i właściwego doboru wyposażenia. Czym się kierować, jakich technologii i rozwiązań używać? Fashion Time Club Home odpowiada na te pytania.
 
  Katalog 1   Katalog 1   Katalog 1
           
 
  Services - Szybka i skuteczna obsługa serwisowa pozwala nam na lepszą organizację pracy i wypoczynku. W ciągu dnia podejmujemy wiele decyzji i spraw do załatwienia. Wymaga to rzetelnej, wiarygodnej, szybko dostępnej informacji. Za pośrednictwem Fashion Time Club Services taką informację otrzymamy.
 
  Katalog 1 Katalog 1   Katalog 1  
           
 
  Cars - Historia różnych marek, modeli samochodów, ukazuje ich ewolucję. To nie tylko środek lokomocji, ukryta technologia, ale również wykreowany, wystylizowany designe, który w sugestywny sposób przemawia do naszych gustów, podświadomości. Najbardziej prestiżowe marki tylko w Fashion Time Club Cars.
 
  Katalog 1 Katalog 1   Katalog 1  
           
 
  Travel - Organizm człowieka wymaga odpowiedniej dawki wypoczynku. Wypoczywać możemy biernie lub aktywnie, a więc możemy opalać się na lazurowym wybrzeżu lub wspinać się po górach. Nie ma idealnej recepty na wypoczynek. Biorąc pod uwagę oferty biur podróży zwrócić uwagę należy na nasze predyspozycje, zainteresowania.
 
  Katalog 1   Katalog 1 Katalog 1  
           
 
 
 

FASHION TIME CLUB to informacje ze świata mody, designe jak i również ze wszystkich dziedzin życia w których zawarta jest cząstka okryta formą artystyczną. Znajdą Państwo tutaj informacje w których styl, piękno, urok, szlachetność, nowoczesność nabierają całkiem nowego inspirującego znaczenia. Jeśli jesteś otwarta, otwarty na nowe ciekawe informacje to zapraszamy do lektury i współpracy.

Moda jest dziś wszechobecna, nigdy dotąd nie była tak eksponowana i prezentowana w mediach jak dzisiaj. Możemy Ją zobaczyć na codzień, na pokazach mody. Projektanci mody zachęcają Nas do swoich wizji ubierania się. Poszukując inspiracji sięgają do przeszłości jak i wybiegają w daleką przyszłość. Różnorodność interesujących projektów jest przeogromna. Więc co wybrać dla siebie?. Na to pytanie i inne postaramy się odpowiedzieć na łamach FASHION TIME CLUB. Zapraszamy do wspólnego poszukiwania najciekawszych projektów w modzie.

Fashion Time Club dla Kobiet to wiadomości ze świata mody, obowiązujących trendów. Znajdziemy tutaj kolekcje znanych projektantów, informacje o stylach, materiałach, odpowiedzi na pytania, w co się ubrać. Pragniemy odkryć jak być piękną, na co dzień jak i w te najważniejsze chwile, odkryć, czego pragną kobiety. Odkrywamy prawdziwe znaczenie słów piękna, kobieca, klasyczna, nowoczesna, aktywna, komfortowa, subtelna.

Fashion Time Club dla Mężczyzn to wiadomości ze świata mody, obowiązujących trendów. Bycie 100 procentowym mężczyzną nabiera obecnie znacznie szerszego znaczenia, odnosi się ono również do ubioru. Wymogi piastowanego stanowiska, trybu spędzania czasu, chęci wyróżnienia się skłaniają mężczyzn do poszukiwania dla siebie swojego niepowtarzalnego stylu lub stylów.

Fashion Time Clum dla Młodzieży to wiadomości ze świata mody, obowiązujących trendów. Pomysłowość, świeżość, nieograniczona paleta barw w połączeniu z młodzieńczą fantazją to źródło najciekawszych rozwiązań, które pragniemy zaprezentować.

"Jestem warta piękna, które w sobien noszę..." "Mam stylowy styl dla stylu..." "Mam pasję, żyję z pasją i dla pasji..."
Media Informacyjne KONTAKT: Adam Nawara tel. 792818066 Napisz do Nas: Media Informacyjne Zobacz na mapie: Mapa
 
 

Najlepsza rozrywka z TV Media Informacyjne

           
Filmy różne   Filmy reklamowe   Filmy informacyjne   Filmy sportowe   Filmy przyrodnicze
       
                 
Filmy muzyczne   Filmy dla dzieci   Filmy kulturalne   Filmy motoryzacyjne   Filmy edukacyjne
       
             
© 2010 Adam Nawara 2010            
   
 
   
   
   
 
 
     
    Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu Copyright: Grupa Media Informacyjne 2010-2012 Wszystkie prawa zastrzeżone.