Grupa Media Informacyjne zaprasza do wspólnego budowania nowej jakości    
Nowe Media - Modern News Life    
                                                   
                                                   
   
  TV Radio Foto Time News Maps Sport Moto Econ Tech Kult Home Fash VIP Infor Uroda Hobby Inne Akad Ogło Pobie Rozry Aukc Kata  
     
  Clean jPlayer skin: Example
 
 
     
img1
GMI
Nowe Media

More
img2
BMW DEALER
Kraków ul. Basztowa 17

More
img3
MERCEDES
Wybierz profesjonalne rozwiązania stworzone przez grupę Mercedes

More
img4
Toyota 4 Runner
Samochód w teren jak i miejski.

More
img2
Toyota 4 Runner
Samochód w teren jak i miejski.

More
 
   
  GRUPA MEDIA INFORMACYJNE - FASHION TIME CLUB
   
COUNTRY:
 
 
           
           
 
  Znani projektanci i ich młodzi następcy - Masowa wyobraźnia jest w coraz większym stopniu inspirowana, kreowana przez wielkich i znanych kreatorów mody. To Oni dzięki swojemu geniuszowi widzenia i talentowi kreślenia nowatorskich projektów sprawiają, że świat staje się fascynujący i piękniejszy. Projektanci mody są artystami wytyczającymi nowe trendy, które niejednokrotnie stają się ikonami następnych pokoleń. Moda to nie tylko projekty ubrań, ale także historie i biografie ludzi odnoszących sukces dzięki swojemu uporowi i zdolności realizacji swoich marzeń. Chanel, Dior, Yves Saint Laurent, Balenciaga to tylko przykłady znanych projektantów. Również godni uwagi są młodzi pasjonaci, którzy próbują urzeczywistnić swoje wizje modowe.
 
  Katalog 1 Katalog 1     Katalog 1
           
 
  Agencies - Pierwsze kroki w branży modeli i modelek można stawiać już od najmłodszych lat. Dalszy bardziej profesjonalny rozwój jest związany z wyborem odpowiedniej agencji, która zajmuje się przygotowaniem odpowiednich materiałów i kierowaniem kariery modelki lub modela. Wybór agencji nie jest rzeczą łatwą oprócz znanych agencji jest wiele innych mniejszych agencji, które jednak również mogą odnosić ogromne sukcesy w pozyskiwaniu i kreowaniu nowych twarzy w tej branży.
 
  Katalog 1 Katalog 1 Katalog 1   Katalog 1
           
 
  Magazyny modowe - Najbardziej znane magazyny modowe są źródłem wielu informacji i ciekawych inspiracji. Wszystko co modne, wszystko co trendy znajdziesz w magazynach poświęconych modzie. Oto kilka magazynów.
 
  Katalog 1 Katalog 1     Katalog 1
           
 
  Bądź na bierząco czytając najlepsze blogi o modzie - Wtaj na stronie skupiającej najciekawsze blogi poświęcone tematyce mody. Znajdziesz na nich wiele ciekawych informacji. Zaptraszamy do wspólnego poszukiwania inspiracji.

 
  Katalog 1 Katalog 1 Katalog 1 Katalog 1 Katalog 1
           
 
  Green fashion - Młodość & Moda & Naatura
 
  Katalog 1   Katalog 1   Katalog 1
           
     
 
 
 

FASHION TIME CLUB to informacje ze świata mody, designe jak i również ze wszystkich dziedzin życia w których zawarta jest cząstka okryta formą artystyczną. Znajdą Państwo tutaj informacje w których styl, piękno, urok, szlachetność, nowoczesność nabierają całkiem nowego inspirującego znaczenia. Jeśli jesteś otwarta, otwarty na nowe ciekawe informacje to zapraszamy do lektury i współpracy.

Moda jest dziś wszechobecna, nigdy dotąd nie była tak eksponowana i prezentowana w mediach jak dzisiaj. Możemy Ją zobaczyć na codzień, na pokazach mody. Projektanci mody zachęcają Nas do swoich wizji ubierania się. Poszukując inspiracji sięgają do przeszłości jak i wybiegają w daleką przyszłość. Różnorodność interesujących projektów jest przeogromna. Więc co wybrać dla siebie?. Na to pytanie i inne postaramy się odpowiedzieć na łamach FASHION TIME CLUB. Zapraszamy do wspólnego poszukiwania najciekawszych projektów w modzie.

Fashion Time Club dla Kobiet to wiadomości ze świata mody, obowiązujących trendów. Znajdziemy tutaj kolekcje znanych projektantów, informacje o stylach, materiałach, odpowiedzi na pytania, w co się ubrać. Pragniemy odkryć jak być piękną, na co dzień jak i w te najważniejsze chwile, odkryć, czego pragną kobiety. Odkrywamy prawdziwe znaczenie słów piękna, kobieca, klasyczna, nowoczesna, aktywna, komfortowa, subtelna.

Fashion Time Club dla Mężczyzn to wiadomości ze świata mody, obowiązujących trendów. Bycie 100 procentowym mężczyzną nabiera obecnie znacznie szerszego znaczenia, odnosi się ono również do ubioru. Wymogi piastowanego stanowiska, trybu spędzania czasu, chęci wyróżnienia się skłaniają mężczyzn do poszukiwania dla siebie swojego niepowtarzalnego stylu lub stylów.

Fashion Time Clum dla Młodzieży to wiadomości ze świata mody, obowiązujących trendów. Pomysłowość, świeżość, nieograniczona paleta barw w połączeniu z młodzieńczą fantazją to źródło najciekawszych rozwiązań, które pragniemy zaprezentować.

"Jestem warta piękna, które w sobien noszę..." "Mam stylowy styl dla stylu..." "Mam pasję, żyję z pasją i dla pasji..."
Media Informacyjne KONTAKT: Adam Nawara tel. 792818066 Napisz do Nas: Media Informacyjne Zobacz na mapie: Mapa
 
 

Najlepsza rozrywka z TV Media Informacyjne

           
Filmy różne   Filmy reklamowe   Filmy informacyjne   Filmy sportowe   Filmy przyrodnicze
       
                 
Filmy muzyczne   Filmy dla dzieci   Filmy kulturalne   Filmy motoryzacyjne   Filmy edukacyjne
       
             
© 2010 Adam Nawara 2010            
   
 
   
   
   
 
 
     
    Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu Copyright: Grupa Media Informacyjne 2010-2012 Wszystkie prawa zastrzeżone.