Grupa Media Informacyjne zaprasza do wspóllnego budowania nowej jakości    
Nowe Media - Modern News Life    
                                                   
                                                   
   
  TV Radio Foto Time News Maps Sport Moto Econ Tech Kult Home Fash VIP Infor Uroda Hobby Inne Akad Ogło Pobie Rozry Aukc Kata  
     
  Clean jPlayer skin: Example
 
 
     
img1
GMI
Nowe Media

More
img2
BMW DEALER
Kraków ul. Basztowa 17

More
img3
MERCEDES
Wybierz profesjonalne rozwiązania stworzone przez grupę Mercedes

More
img4
Toyota 4 Runner
Samochód w teren jak i miejski.

More
img2
Toyota 4 Runner
Samochód w teren jak i miejski.

More
 
   
  GRUPA MEDIA INFORMACYJNE - FASHION TIME CLUB
   
COUNTRY:
 
 
           
   
 
  Nowoczesna architektura - Wyzwania stawiane współczesnym projektom architektonicznym są coraz większe. Inwestorzy indywidualni jak i instytucjonalni oczekują z jednej strony wyszukanej estetyki, z drugiej maksymalnej funkcjonalności użytkowej. Jest to zadanie, któremu mogą sprostać projektanci posiadający zmysł przestrzenny i artystyczny. Doświadczenie i wiedza są uzupełnieniem, pozwalającym tworzyć najbardziej wyszukane projekty. Nowoczesna architektura niesie ze sobą wiele możliwości zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę obecne nowatorskie technologie budowy i materiały. Pozwalają one na wydobycie potęciału tkwiącego w bryle obiektowej.
 
  Katalog 1 Katalog 1   Katalog 1  
           
 
  ART & MODERN - Sztuka nowoczesna zwana modernistyczną jest zjawiskiem wkraczającym w naszą przestrzeń. Coraz częściej spotykamy się z nią na codzień. Jako zjawisko nowe jest związane z postępującymi zmianami społecznymi. Odchodząc od tradycji wynikającej ze starego porządku wkraczamy w świat w którym wszystko nabiera podmiotowości a nie przedmiotowości. Modernizm jako nurt tworzenia i myślenia nie odcina się od idei sztuki, podtrzymuje jej kult jako zjawiska wyjątkowego, pełniącego rolę romantycznego proroka nowych czasów. Modernizm jest zjawiskiem pozytywnym i oczekiwanym determinującym zmiany.
 
  Katalog 1 Katalog 1   Katalog 1  
           
 
  Designe - Kicz czy sztuka. Dla jednych jedno dla drugich drugie, a dla jeszcze innych to i to. Tworzenie przedmiotów o różnych wyjątkowych formach jest bardzo interesujące. Nowa kolorystyka, forma, użyteczność to cechy współczesnego Designe. Wykraczamy poza ramy standardowego myślenia, a przez to nadajemy rzeczom nispootykany dotąd wygląd..
 
  Katalog 1 Katalog 1   Katalog 1  
           
 
  Fan - Fantazja plus działanie są źródłem pomysłowych rozswiązań, często zabawnych, zadziwiających, zmuszających do myślenia, często krytyki. O zobacz! to jest super! Kicz :) Ale zabawny.
 
  Katalog 1 Katalog 1   Katalog 1  
           
 
  Museum & Galleries - Gdzie szukać inspiracji, gdzie spędzać wolny czas, gdzie szukać nowych trendów, odkrywać stare dzieje? Oczywiście w miejscach stworzonych z myślą o ekspozycji dzieł współczesnych i starożytnych. W atmosferze elegancji i spokoju można odkrywać potęgę ludzkiej twórczości. Relax poznawczy to miły sposób na spędzenie wolnego czasu.
 
  Katalog 1 Katalog 1   Katalog 1  
           
 
  Music - W muzyce można nadal wyrażać swoje emocje i opowiadać historię. Poszukiwanie nowych brzmień, gatunków muzyki nie ma końca. Indywidualność artysty połączona z indywidualnością brzmienia bywa fascynująca.
 
  Katalog 1     Katalog 1  
           
 
  Fotografia - Fotografia jest jednym z ciekawszych hobby jakiemu można się poświęcić. Uchwycenie obrazu jest uchwyceniem przemijajacej chwili, którą można zatrzymać na wiele lat. Jest również formą artystyczną, gra światła i cienia oraz umiejętność uchwycenia odpowiedniej perspektywy, zdarzenia pozwala na wykonanie zdjęcia które śmiało można nazwać dziełem sztuki.
 
  Katalog 1 Katalog 1   Katalog 1  
           
     
 
 
 

FASHION TIME CLUB to informacje ze świata mody, designe jak i również ze wszystkich dziedzin życia w których zawarta jest cząstka okryta formą artystyczną. Znajdą Państwo tutaj informacje w których styl, piękno, urok, szlachetność, nowoczesność nabierają całkiem nowego inspirującego znaczenia. Jeśli jesteś otwarta, otwarty na nowe ciekawe informacje to zapraszamy do lektury i współpracy.

Moda jest dziś wszechobecna, nigdy dotąd nie była tak eksponowana i prezentowana w mediach jak dzisiaj. Możemy Ją zobaczyć na codzień, na pokazach mody. Projektanci mody zachęcają Nas do swoich wizji ubierania się. Poszukując inspiracji sięgają do przeszłości jak i wybiegają w daleką przyszłość. Różnorodność interesujących projektów jest przeogromna. Więc co wybrać dla siebie?. Na to pytanie i inne postaramy się odpowiedzieć na łamach FASHION TIME CLUB. Zapraszamy do wspólnego poszukiwania najciekawszych projektów w modzie.

Fashion Time Club dla Kobiet to wiadomości ze świata mody, obowiązujących trendów. Znajdziemy tutaj kolekcje znanych projektantów, informacje o stylach, materiałach, odpowiedzi na pytania, w co się ubrać. Pragniemy odkryć jak być piękną, na co dzień jak i w te najważniejsze chwile, odkryć, czego pragną kobiety. Odkrywamy prawdziwe znaczenie słów piękna, kobieca, klasyczna, nowoczesna, aktywna, komfortowa, subtelna.

Fashion Time Club dla Mężczyzn to wiadomości ze świata mody, obowiązujących trendów. Bycie 100 procentowym mężczyzną nabiera obecnie znacznie szerszego znaczenia, odnosi się ono również do ubioru. Wymogi piastowanego stanowiska, trybu spędzania czasu, chęci wyróżnienia się skłaniają mężczyzn do poszukiwania dla siebie swojego niepowtarzalnego stylu lub stylów.

Fashion Time Clum dla Młodzieży to wiadomości ze świata mody, obowiązujących trendów. Pomysłowość, świeżość, nieograniczona paleta barw w połączeniu z młodzieńczą fantazją to źródło najciekawszych rozwiązań, które pragniemy zaprezentować.

"Jestem warta piękna, które w sobien noszę..." "Mam stylowy styl dla stylu..." "Mam pasję, żyję z pasją i dla pasji..."
Media Informacyjne KONTAKT: Adam Nawara tel. 792818066 Napisz do Nas: Media Informacyjne Zobacz na mapie: Mapa
 
 

Najlepsza rozrywka z TV Media Informacyjne

           
Filmy różne   Filmy reklamowe   Filmy informacyjne   Filmy sportowe   Filmy przyrodnicze
       
                 
Filmy muzyczne   Filmy dla dzieci   Filmy kulturalne   Filmy motoryzacyjne   Filmy edukacyjne
       
             
© 2010 Adam Nawara 2010            
 
   
   
 
   
   
 
     
    Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu Copyright: Grupa Media Informacyjne 2010-2012 Wszystkie prawa zastrzeżone.