Plastyka operacyjna

Plastyka operacyjna

Plastyka operacyjna to dział Grupy Media Informacyjne poświecony chirurgii plastycznej. Jest to dział o tematyce budzącej nadal wiele kontrowersji, pomimo, że pierwsze zabiegi tego typu dokonywano już w XIX wieku. Nadal budowane jest wokół plastyki operacyjnej nieprzyjazna atmosfera. Przyczyn takiego stanu należy doszukiwać się w budowaniu mitów a nie próby zrozumienia istoty sprawy.

W pierwszej kolejności należy wyjaśnić, że zabiegi plastyczne to nie tylko zabiegi mające na celu upiększenie ciała ale i również zabiegi korekcyjne, czy mające na celu przywrócenie wyglądu pooperacyjnego na przykład po usunięcia piersi (rak piersi).

Współczesna plastyka obejmuje szeroką ofertę dla osób zainteresowanych. Od implantów poprzez zabiegi z wykorzystaniem botoksu czy tak zwany lifting. Plastyka to również usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Powyższa lista wskazuje na praktyczne wykorzystanie chirurgii plastycznej, dlatego kontrowersje wokół tego tematu należy odłożyć raczej na bok, a decyzje skorzystania z tego rodzaju usług pozostawić samym zainteresowanym.

Na łamach tego działu postaramy się przedstawić stan faktyczny omawianej tematyki, najnowsze osiągnięcia, najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Czytaj dalej …

GRUPA MEDIA INFORMACYJNE & ADAM NAWARA

Categories: Bez kategorii