Category :Bez kategorii

    Home / Archive by category"Bez kategorii"

Marketing ściąga Marketing proces społeczny dzięki któremu jednostki lub grupy otrzymują to czego potrzebują i chcą,poprzez kreowanie oferowanie i swobodną wymianę produktów i usług. Marketing-sztuka kształtowania i zaspokajania klienteli z zyskiem. RODZAJE DZIAŁALNOŚCI MARKETINGOWEJ 1.Marketing przedsiębiorcy-marketing partyzancki,małe lub brak nakładów na marketing. 2.Marketing formalny-kreatywne działy marketingu,rosnące nakłady na budowanie wizerunku. 3.Marketing korporacyjny-analiza wskażników,oderwanie od klienta,utrata ..
Read more

Analiza SWOT – mocne strony, szanse i zagrożenia. Kluczowym elementem stosowanym w analizie sytuacji jakiegokolwiek przedsięwzięcia jest analiza SWOT. To narzędzie, dzięki któremu mona zanalizować i rozpoznać własne silne i słabe strony (Strengths i Weaknesses), a także istniejące i potencjalne szanse i zagrożenia (Opportunities i Threats) płynące z otoczenia zewnętrznego. Nazwa tej analizy pochodzi od ..
Read more

Marketing klasyczny a nowy WSTĘP W czasach współczesnych, kiedy rozwój techniczny w coraz większym stopniu przyczynia się do zaspokajania niemal wszystkich ludzkich potrzeb, postawiono pytanie o sens marketingu. Marketing ma bowiem różne oblicza. Konwencjonalny marketing, o którym tu mowa, można rozpatrywać w różnych aspektach. Pierwotnie, kiedy marketing zrodził się jako reakcja na zmiany w otoczeniu,   ..
Read more

10 sposobów jak zwiększyć ruch na stronie internetowej Mamy już prawie 2016 rok w internecie roi się od konkurencji i coraz ciężej jest zaistnieć i sprzedać produkt czy usługę. Właściciele firm coraz bardziej zastanawiają się nad sensem ich prowadzenia skoro od pierwszego do pierwszego nieraz nie mają na ZUS czy też na pensje dla pracowników. ..
Read more

10 praw jakimi się kierować w marketingu internetowym. Wykorzystując moc treści i social media marketing może podnieść swoją publiczność i zwiększyć grupę klientów w sposób drastyczny. Jednak zaczynając bez wcześniejszego doświadczenia i intuicji może być trudne. To ważne, aby zrozumieć, podstawy social media marketingu. Od maksymalizacji jakości do zwiększenia punkty wejścia online, przestrzeganie tych 10 ..
Read more

Czy warto zostać Copywriterem ? Zarobki Copywriterów. Kilka dni temu już pisałem o tym na naszej stronce internetowej, jednak prosiło mnie kilka osób o trochę dłuższy tekst o opis pracy copywritera przedstawienie zarobków itp… Zatem poniżej to co udało mi się do kupy pozbierać na przykładzie kilku Agencji gdzie pracowałem lub, które prowadziłem. Zacznijmy od ..
Read more

SEO (Search engine optimization) jest pozycjonowaniem stron internetowych pod kątem wyszukiwarek. Proces ten pozwala na umieszczeni danej strony WWW na pierwszych miejscach wyników organicznych wyszukiwania i należy do marketingu internetowego. W pozycjonowaniu zastosowany jest algorytm wyszukiwarek, a także poznawanie nowych algorytmów, które brane są pod uwagę podczas ustalania rangi stron i weryfikacji tych istniejących. Dużą ..
Read more

Web copywriting polega na pisaniu tekstów na witryny internetowe, przede wszystkim w celu pozycjonowania stron. Celem copywritingu może być także wpływ na sprzedaż pośrednią lub bezpośrednią, dlatego aby zwiększyć skuteczność i zainteresowanie pisanym tekstem, należy trzymać się kilku kluczowych zasad. Tworzenie tekstów powinno się odbywać zarówno pod algorytm wyszukiwarki jak i pod preferencje potencjalnych użytkowników. ..
Read more

Żyjemy w kulturze obrazkowej i właściwe uporządkowanie informacji staje się coraz bardziej kluczowe. Mówi się, że obraz potrafi wyrazić 1000 słów, a mózg reaguje na niego dużo łatwiej i szybciej. Stąd tak wielkie zainteresowanie infografiką. Dzięki ukazywanym za jej pomocą ilustracjom dużo łatwiej jest przekazać daną ideę czy wiedzę, czyli zaprezentować przekaz marketingowy. Ponadto ta ..
Read more

Optymalizacja stron WWW jest pojęciem bardzo rozległym. W ogólnym znaczeniu obejmuje ona zakres działań i metod dążących do wyznaczenia najlepszych rozwiązań z punktu widzenia określonych zagadnień, takich jak szybkość, wydajność, dostępność witryny. Cel ten może być osiągnięty poprzez dostosowanie treści strony internetowej oraz jej kodu pod określonym kątem. Kod strony internetowej jest zazwyczaj optymalizowany, tak ..
Read more

Nowe media Jest wiele definicji nowych mediów ale każdy słysząc o nich wie dokładnie o co chodzi. Przekładając na swoje słowa słowa są to narzędzia komunikacyjne wykorzystujące nowe technologie, czyli uogólniając internet i wszystko co z nim związane. Firmy wykorzystują nowe media do działań marketingowych, głównie do budowania wizerunku konkretnej marki lub firmy ale też ..
Read more

Jak zbudować wyróżniającą się na rynku markę? Budowanie marki własnej firmy na rynku to wciąż dość trudne i długotrwałe zadanie. Jest bardzo czasochłonne i wymaga dużo pracowitości i konsekwencji aby wypracować sobie zaufanie klientów, którzy to napędzają sporą część sprzedaży. Można powiedzieć, że marka to swego rodzaju reputacja firmy. Dzięki niej klienci rozróżniają oferowane produkty. ..
Read more

Czym jest marketing szeptany, jak go definiować? Skuteczny marketing szeptany Marketing szeptany jest to obecnie jedna z najpopularniejszych i najchętniej wykorzystywanych form reklamy. Polega on na docieraniu do potencjalnych klientów za pośrednictwem miejsc, gdzie skupia się ich najwięcej, czyli na forach: ogólnopolskich, wyspecjalizowanych lub branżowych. Tego typu działanie polega na wychodzeniu na przeciw osobom zainteresowanym ..
Read more

Biznes do 10.000 złotych – Usługi Szkoleniowe Po raz 3 już na naszym blogu piszemy o rozkręceniu biznesu posiadając zaledwie 10.000 złotych. Czy jest to możliwe? Jak najbardziej tak. Tym razem przeanalizowaliśmy różnego rodzaju firmy świadczące usługi szkoleniowe. Rynek ma ogromny potencjał bo firm chcących kształcić swoich pracowników jest coraz więcej, jeśli tylko posiadasz odpowiednie ..
Read more